Filtruj terminy

Kardiolog Żary

68-200 Żary

Polecam Pana Doktora............Gabinet w medixie czysty pachnący....Pan doktor wypisał wszystkie potrzebne leki.....rzeczowy lekrz,miły i uśmiechnięty...... podpowiedział co robić żeby wracać do zdrowia. 5 gwiazdek to za mało :-)

Opinia dodana przez: Dorota

68-200 Żary

Przede wszystkim sympatyczny lekarz.Miły ,ciepły .Dokładnie tłumaczy ,cierpliwie słucha .Dokładnie bada.

Opinia dodana przez: jola

Szpital 105

Żary

Z góry wszystkim odradzam tego doktora!!Tato trafił do szpitala na zabieg kardiowersji. Po kilku dniach podczas wizyty porannej Pan Kosiorowski uznał, że to migotanie przedsionków, które ma tato nie jest niebezpieczne i jak sam uznał ,,można z tym jeszcze chodzić". Po kilku dniach pojechaliśmy na wizytę do Szpitala w Nowej Soli. I co się okazało, że z miejsca lekarze zadecydowali o przeprowadzeniu zabiegu. Dziwne skąd dwa tak różne sposoby podejścia do pacjenta? Może po prostu PROFESJONALIZM lekarzy w Nowej Soli jest na całkiem innym poziomie?? Niefortunnie się stało, że po wyjściu ze szpitala w Żarach tatę dopadła grypa i antybiotyk rozregulował krew także zabieg trzeba było przełożyć gdyż INR musi być w normie. Od tamtego momentu stan taty się pogarszał aż pewnego razu musieliśmy wezwać pogotowanie. Tato dostał zawrotów głowy, przestał widzieć na jedno oko, twarz zaczęło mu wykrzywiać, stracił czucie w rękach i miał problemy z mową. Na szczęście to nie był udar mózgu jak podejrzewano a chwilowe niedokrwienie mózgu. Gdyby zabieg kardiowersji został zrobiony przy pierwszej wizycie w szpitalu W Żarach to nie byłoby tego typu sytuacji. Bardzo mi przykro, że Pan doktor podchodzi do zdrowia człowieka z taka nonszalancja.Jestem ciekawa czy do zdrowia swojej rodziny podchodziłby podobnie? Uważajcie wszyscy zanim udacie się do tego lekarza.

105 szpital
zary domanskiego 2