lekarz Karina Buxakowska

Byłam również u Pani Okulistki, jeśli macie poważny problem omijajcie tego lekarza. Pani okulistka przez większość czasu mojej wizyty zajmowała się sprawami nie dotyczącymi okulistyki. Atakowała, ośmieszała, nie słuchając z jakim problemem się zgłosiłam. Sądzę, że to było przez nieznajomość tematu:(

Według diagnozy tej pani już dawno powinnam nie widzieć,po konsultacjach u innych okulistów rzekoma choroba oczu została wykluczona.Nie polecam w żadnym razie.

Bardzo miła pani doktor. Super podejście do dziecka (5lat). Rejestracja i pani która razem z panią doktor w gabinecie(zakrapla oczy itd) również bez zastrzeżeń. Udało mi się na następny dzień umówić na wizytę z dzieckiem w pilnej sprawie(po rozmowie i wywiadzie przez telefon w czym problem bo terminy były za ponad miesiac),która jak się okazało wcale nie wymagała okulisty a raczej chirurga a pani doktor mimo tego zaprosiła nas na kolejną wizytę. Dostaliśmy również skierowanie na rtg,które w ten sam dzień zrobiliśmy zrobiliśmy tej samej przychodni. Podsumowanie: Pani doktor i ...

Podsumowanie: Pani doktor i dwie pozostałe panie z załogi są wspaniałymi osobami,mają podejście do dzieci. Dobrze,że poszłam tam bez czytania tych komentarzy bo pewnie miałabym dylemat. Nie wiem skąd takie opinie dla mnie na 10/10:) polecam!

Kilka dni temu poszedłem na pierwszą wizytę do tej Pani Okulistki. Pani Doktor przyszła spóźniona o 25 minut, nikt nie usłyszał nawet "przepraszam za spóźnienie". Sprawdzono wielkość wady mojego wzroku, ale musiałem sam się zapytać o ilość dioptrii, bo nie poinformowano mnie o tym. Kiedy powiedziałem, że mam stwierdzony astygmatyzm usłyszałem odpowiedź: "A, dzisiaj ma to co drugi człowiek", po czym temat się skończył... Powiedziałem także, o regularnym przekrwieniu oczu, ale otrzymałem lakoniczną odpowiedź, że to prawdopodobnie od przemęczenia, po czym także ten temat na tym się zakończył, bo w ...

Kilka dni temu poszedłem na pierwszą wizytę do tej Pani Okulistki.

Powiedziałem także, o regularnym przekrwieniu oczu, ale otrzymałem lakoniczną odpowiedź, że to prawdopodobnie od przemęczenia, po czym także ten temat na tym się zakończył, bo w tym momencie badano już kolejnego pacjenta (zero prywatności!!!). I to ma być indywidualne podejście...?

Żeby być obiektywnym, Pani pielęgniarka pofatygowała się po kartoteke mojego ojca, żeby sprawdzić na jakie choroby oczu mogę być narażony i to właściwie był jedyny moment godny pochwały (niestety).

Nie polecam nawet za darmo.