Karina Kołodziej-Małek

Pediatra

Dr Kołodziej -Małek jest bardzo dobrym pediatrą, wyważonym w diagnozach i mającym szeroką wiedzę medyczną. Leczyłam u niej swojej dzieci , a teraz po 20 latach moja córka oddała jej opiece swojego dzidziusia. Polecam tego lekarza gorąco.

Korzystam z usług Pani doktor już dosyć długo. Z czystym sumieniem polecam Panią doktor. Do każdego pacjenta podchodzi indywidualnie, analizuje i szuka rozwiązań (nie przepisuje antybiotyku, z czego jestem bardzo zadowolona, a czego nie można powiedzieć o innych lekarzach. Nie pracuje jak "maszyna" ale traktuje małego pacjenta bardzo profesjonalnie. W przypadku wątpliwości, chętnie odpowiada na pytanie. POLECAM

Bardzo dobry lekarz, odpowiednie podejście do dziecka. Potrafi udzielić odpowiedzi na nurtujące pytania. Pełna fachowość

Zawsze znajdzie czas dla dziecka, leczy właściwie i co najważniejsze nie powierzchownie. Jeśli dziecko jest chore to na pewno zostanie wyleczone do końca. Nie ma możliwości jeżeli jakiś wynik budzi wątpliwości, że zostanie zbagatelizowany. Kompetentna, rzeczowa, miła... po prostu Najlepsza. Dla porównania- w tej przychodni pracuje jeszcze kilku lekarzy, ale ich gabinety zawsze świecą pustkami.

Kompetentna, rzeczowa, miła... po prostu Najlepsza.

Kompetentny, spokojny i rzeczowy lekarz. Nie patrzy na zegarek, załatwia każdy przypadek do końca. Nie przepisuje zbędnych lekarstw.

z lepszym Pediatrą w Bytomiu jeszcze się nie spotkałem. Życzę wszystkim takiego lekarza dla swojej pociechy

Bardzo dobry lekarz, kompetentny i konkretny. Polecam wszystkim!!

Bardzo dobry lekarz, kompetentny i konkretny. Polecam wszystkim!!

Zawsze mialam dobre zdanie o pani doktor ale od kiedy przychodnia w której pracuję została prywatna pani doktor przyjmuje jak klientów a nie pacjentów

Antybiotyki przepisuje wyłącznie wtedy, kiedy są absolutnie konieczne, czyli rzadko

Bardzo dobry lekarz, żadnych zastrzerzeń. Można zaufać.

Bardzo dobry lekarz, żadnych zastrzerzeń. Można zaufać.