mgr Karina Malajka-Sadziak

Neurologopeda

Bardzo polecamy Panią Karinę. Jest to osoba bardzo zaangażowana w swoją pracę, z super podejściem do malutkiego człowieka. Daje wiele cennych rad. Wiele serca wkłada w swoją pracę. Terapia bardzo pomogła naszemu synkowi. Osoba bardzo profesjonalna, życzliwa, a pomaganie dzieciom to jej powołanie. Bardzo polecamy! Nie mogliśmy lepiej trafić.

Pani Karina jest profesjonalistką w swojej dziedzinie. Początkowo podeszłam z dystansem do jej osoby, bo czytając komentarze na tej stronie nie wiedziałam, co sądzić. Pozwalam sobie jednak wystawić opinię po pół roku naszych spotkań, podczas których Pani Karina zajmowała się moim noworodkiem, dziś już niemowlakiem. Nigdy nie czytałam bardziej krzywdzących opinii, niż te negatywne wystawione powyżej. Okazało się, że jesteśmy w bardzo dobrych rękach. W porównaniu do poprzedniego logopedy (wizyta prywatna, gdzie wysłano tylko grafikę jak masować buzię malucha) Pani Karina jest fachowcem. W jej gabinecie jesteśmy jako rodzice poważnie ...

moim noworodkiem, dziś już niemowlakiem.
Nigdy nie czytałam bardziej krzywdzących opinii, niż te negatywne wystawione powyżej. Okazało się, że jesteśmy w bardzo dobrych rękach. W porównaniu do poprzedniego logopedy (wizyta prywatna, gdzie wysłano tylko grafikę jak masować buzię malucha) Pani Karina jest fachowcem. W jej gabinecie jesteśmy jako rodzice poważnie potraktowani, zawsze wysłuchani i pozostawieni z wyczerpującymi odpowiedziami na nurtujące nas pytania, czy instruktażem przeprowadzonym na żywo (nie na papierze). Co najważniejsze - syn bardzo lubi te spotkania, jest wyluzowany i uśmiechnięty (fakt - to niemowlę, więc dbam o to, by był wypoczęty i najedzony w odpowiednim czasie przed zajęciami, aby się nie frustrował, gdy będzie musiał leżeć na przewijaku). Czekając na swoją kolej niejednokrotnie widziałam jaki Pani Karina ma świetny kontakt z innymi małymi pacjentami. Jest to osoba konkretna, zdecydowana, ale też potrafi obdarzyć swoich pacjentów uśmiechem. Serdecznie polecam Panią Karinę wszystkim tym, którzy szukają dobrego fachowca, a nie cukierkowej cioci wróżki, której płaci się za uśmiech. Zdecydowanie - wspaniały człowiek.

Z całego serca polecam współpracę z p.Kariną. Jest świetną specjalistką, z ogromem wiedzy i doświadczenia. Prowadziła terapię z moją córeczką kilka miesięcy i efekt przerósł moje oczekiwania. Zawsze mogłam liczyć na Jej rady i wskazówki. Nigdy nie odpuszczała na zajęciach- walczyła o lepsze dla mojego dziecka. Poprowadziła nas przez rozszerzanie diety, które stało się dzięki Niej łatwe i przyjemne. Zawsze miała czas dla nas. Moje dziecko było zawsze przez p. Karinę zaopiekowane, a ja jako mama spokojna, że córka jest w najlepszych rękach. Szczerze polecam p. Karinę. Jeśli ktoś szuka wybitnego specjalistę w zakresie neurologopedii to proszę się umawiać do tej Pani. Efekty terapii przy współpracy z rodzicem/ami są rewelacyjne. Polecam!

Bardzo nie uprzejma osoba, wręcz arogancka nic nie można się od niej dowiedziec, szczerze odradzam.

Bardzo dobra specjalistka z super podejściem do małego pacjenta. Na każde pytanie, nawet najgłupsze, odpowiadała ze spokojem tłumacząc dlaczego tak jest. Uśmiechnięta, empatyczna w wielu kwestiach związanych z rozwojem dziecka doradzała. Bardzo się cieszę, że na nią 'trafiliśmy'. Polecam z czystym sumieniem!

Bardzo dobry specjalista. Konkretna i rzeczowa. Nie owija w bawełnę. Wskazała nam - rodzicom obszary gdzie popełniamy błędy i pokazała jak je naprawić. Dziękuję jej za to, bo dzieciaki pięknie otwierają się na świat. Polecam wszystkim dla których dobro dzieci jest najważniejsze, a nie własne ego!

Lekarka bardzo nieuprzejma. Niewiele można się od niej dowiedzieć. Żona nie mogła długo karmić piersią co zostało skomentowane przez lekarkę. Osobiście nie polecam.

Bardzo dobry specjalista, z doskonałym podejściem do małego pacjenta. Na wszystkie nurtujące mnie pytania zawsze otrzymałam rzeczowa i profesjonalna odpowiedz. Polecam wszystkim którzy oczekują pomocy prawdziwego specjalisty.

Bardzo dobry specjalista, polecam. Dostałam numer od znajomej, która zachwalała p. Sadziak. Specjalista potrafi nawiązać kontakt z dzieckiem i współpraca jest owocna.

Osoba bardzo nieuprzejma i arogancka, o ogromnej hipokryzji. Traktuje rodziców uczęszczających do niej dzieci bardzo protekcjonalnie. Nie potrafi się przyznać do błędów i skutkiem tego jest obarczanie nimi innych. Źle się z nią rozmawia. Po specjaliście mającym kontakt z dziećmi, oczekiwałam zupełnie innego zachowania. Nie polecam tej osoby.