mgr Karina Malajka-Sadziak

Neurologopeda

3,1
3,1
3,3

Bardzo dobra specjalistka z super podejściem do małego pacjenta. Na każde pytanie, nawet najgłupsze, odpowiadała ze spokojem tłumacząc dlaczego tak jest. Uśmiechnięta, empatyczna w wielu kwestiach związanych z rozwojem dziecka doradzała. Bardzo się cieszę, że na nią 'trafiliśmy'. Polecam z czystym sumieniem!

Bardzo dobry specjalista. Konkretna i rzeczowa. Nie owija w bawełnę. Wskazała nam - rodzicom obszary gdzie popełniamy błędy i pokazała jak je naprawić. Dziękuję jej za to, bo dzieciaki pięknie otwierają się na świat. Polecam wszystkim dla których dobro dzieci jest najważniejsze, a nie własne ego!

Bardzo dobry specjalista, z doskonałym podejściem do małego pacjenta. Na wszystkie nurtujące mnie pytania zawsze otrzymałam rzeczowa i profesjonalna odpowiedz. Polecam wszystkim którzy oczekują pomocy prawdziwego specjalisty.

Bardzo dobry specjalista, polecam. Dostałam numer od znajomej, która zachwalała p. Sadziak. Specjalista potrafi nawiązać kontakt z dzieckiem i współpraca jest owocna.

Lekarka bardzo nieuprzejma. Niewiele można się od niej dowiedzieć. Żona nie mogła długo karmić piersią co zostało skomentowane przez lekarkę. Osobiście nie polecam.

Do spotkania nie doszło gdyż Pani była bardzo nieuprzejma przez telefon.Chciałam umówic się komercyjnie z dzieckiem na wizyte ale po takim spospobie i tonie rozmawiania ze mną i spławieniem mówiąc że za tydzień ma urlop i po tym terminie dzwonic do niej to nigdy wiecej nie zadzwonie. Bardzo niemiła osoba zdziwiło mnie to bo powinna być uprzejma bo pracuje z dziećmi.

Osoba bardzo nieuprzejma i arogancka, o ogromnej hipokryzji. Traktuje rodziców uczęszczających do niej dzieci bardzo protekcjonalnie. Nie potrafi się przyznać do błędów i skutkiem tego jest obarczanie nimi innych. Źle się z nią rozmawia. Po specjaliście mającym kontakt z dziećmi, oczekiwałam zupełnie innego zachowania. Nie polecam tej osoby.