lekarz Karina Sobiegraj-Maryniak

Reumatolog, Internista

Dziękuję Pani doktor za leczenie dzieki któremu wreszcie po wielu latach wiem co mi jest. Pani doktor zdiagnozowała chorobę i prowadzi moje leczenie. Polecam Panią doktor. Jest to osoba empatyczna o milym usposobieniu a jako lekarza cechuje ją profesjonalizm, dociekliwosc i fachowość. Jest lekarzem godnym zaufania.

Wysokiej klasy specjalista o dużej wiedzy i doświadczeniu. Z profesjonalnym podejściem w którym priorytetem jest pacjent. Bardzo podoba mi się profesjonalne podejście Pani Doktor. Jej wiedza, dogłębna analiza przekazanych mi informacji oraz wyników badań i rzetelna , wiarygodna diagnoza to to czego oczekiwałem od lekarza . Polecam bardzo Panią Doktor i napewno będę nadal jej pacjentką.