lekarz Karine Hovsepyan

2,4
2,5

Dramat, kiedy poszedlem aby uzyskać skierowanie na podstawowe badania profilaktyczne usłyszałem że jestem mlody i nic mnie nie boli to badania nie potrzebne .... super podejście. Mojej żonie natomiast nagadala że jeżeli jest w ciąży to musi chodzić do ginekologa na nfz bo gdy chodzi prywatnie nie będzie mogła rodzic w państwowym szpitalu ... Ogólnie rzecz biorąc według pani doktor najlepiej chodzić tylko do lekarzy na nfz bo ci prywatni jak powiedziała "dzis są jutro ich nie ma " tylko jest mały problem bo na nfz nie można sie do nich dostać bo terminy są na 100 lat do przodu... eh

Znamienne jest to, że ten sam 'anonim' dokonał kilku wpisów ( powtarzający się błąd ortograficzny ha,ha) . Jestem pacjentką dr. Karine Hovstepyan od kilkunastu lat, lekarza profesjonalnego konkretnego. Diagnozy stawiane mi - trafne, leki ordynowane są właściwe bo pomagają. Empatia okazywana mojej matce-bezcenna. Polecam. Nie zgadzam się z zarzutami "braku kultury" nigdy tego nie doświadczyłam w gabinecie dr. Hovstepyan a poważne spojrzenie nie może świadczyć o braku kompetencji !!!

Może i Pani dr Karine nie należy do najsympatyczniejszych osób, wszak nie każdy musi taki być, najwyraźniej taka już osobowość, to uważam, że kompetencji jej nie brakuje. Ilekroć byłam na wizycie zawsze przeprowadzała ze mną bardzo szczegółowy wywiad, byłam skrupulatnie przebadana i otrzymywałam szczegółowe informacje dotyczące mojej choroby.

Nie polecam, bardzo niemiła, żeby przyjęła chorego człowieka z gorączką to po prostu cud, przyjmuje w Radziejowicach w pożałujesz się Boże przychodni, odradzam

Witam. Byliśmy w pilnej sytuacji, a pani doktor nas przyjęła, grzecznie tłumaczyła i zajęła tak, jak się należy. Bardzo miła osoba o wysokiej kulturze. Nie wiem skąd te opinie, w Żyrardowie to chyba rzadkość taki lekarz.

Witam.

dramat... jak tacy ludzie są przyjmowani do pracy ... żadnej etyki .. jedynie co można powiedzieć o pani doktor to hamstwo i arogancja ...... nie co do wiedzy nawet nie ma szans ocenić gdyż nie pacjent jest intruzem którego należ się jak najszybciej pozbyć z gabinetu a nie zastosować właściwe leczenie ....

Nie wiem co za głupoty ludzie tutaj piszą. Byłem u Pani Doktor na nocnej pomocy lekarskiej w szpitalu w Żyrardowie. Bardzo kompetentna i chętnie udzielająca wszelkich tłumaczeń odnośnie choroby. Te opinie anonimowe są jakieś chyba oczerniające. Byłem bardzo zadowolony z wizyty. Oby więcej takich kompetentnych lekarz.

to nieprawda ze to najgorszy lekarz jakiego spotkałem, to najgorszy człowiek jakiego spotkałem a z lekarzem nie wiele ma wspólnego, hamstwo przez nią przemawia a pacjentow traktuje jak robactwo które trzeba zwalczać.Łaskę robi że wogóle spojrzy na człowieka nie wspominając już o badaniu.Chyba lepiej od razu umrzeć jak u niej się leczyć !!! OMIJAĆ SZEROKIM ŁUKIEM TEGO POTWORA !!!

Czemu opublikowane opinie są anonimowe? Skoro jesteście na tyle odważni, aby oczerniać ludzi to podpiszcie się. Dr. Karina jest jednym z lepszych lekarzy u jakich byłem i powie to każdy jej pacjent z Żyrardowa, Wiskitek czy Radziejowic. Pacjenci z Żyrardowa chcieli się przepisać do przychodni w Radziejowicach, bo chcieli być u swojej pani doktor. Oczernić łatwo, a wydaje mi się, że opinie są opiniami albo konkurencji albo ludzi, których pani doktor nie przyjęła natychmiast bo miała innych pacjentów, a niektórzy ludzie myślą, że są panami świata i wszystko im się należy z miejsca. Pozdrawiam anonimów.

Nie polecam a wręcz odradzam jest bardzo nieuprzejma i zasugerowała leczenie prywatne poza gabinetem. Powinna być oskarżona o łapówkarstwo , poza tym wpuszczała ludzi bez kolejki.