Internista Żyrardów

Lecznica LIFE-MED BIS
Filipa de Girarda 17
96-300 Żyrardów

Byłam na jednej wizycie. Super lekarz. Uspokoił mnie bardzo, przeprowadził echo serca, wszystko jasno i cierpliwie mi wytłumaczył. Do tej pory jeszcze żadnego lekarza nie oceniłam na 5! Ten specjalista zasługuje na 6+

Opinia dodana przez: Emilia

Kardilogiczno - Internistyczny Wanda Młynarczyk - Poszwińska
Bratnia 10
Żyrardów

Znam Panią doktór od ponad dwóch lat. Nigdy nie zdarzyło sie ,aby odmówiła przyjęcia mnie u siebie w gabinecie, nawet po swoich godzinach. Ma bardzo dobry kontakt z pacjentem . Szczegółowo bada mnie przy każdej wizyciue, oraz wnikliwie przeprowadza wywiad lekarski. Trafnie stawia diagnozy. Wypisuje leki skuteczne i niedrogie. Bardzo polecam Panią doktór.

Opinia dodana przez: Sluczak1974 byk74

Analizy i Gabinety Lekarskie
Moniuszki 13
Żyrardów

Moim skromnym zdaniem lekarz z powołania godny polecenia ...Na wszystkie te gwiazdki które jej dałem w 100% zasługuje ....

Przychodnia
POW 5
96-300 Żyrardów

Świetny lekarz leczę się od paru lat,szalenie miła posiada bardzo rzadką cechę potrafi wysłuchać pacjenta . Doskonale wyszkolona i wykształcona . Krzysztof

Opinia dodana przez: krzysztof

Przychodnia
POW 5
96-300 Żyrardów

Ciepły, słuchający i zaangażowany. Lekarz z powołaniem. Gorąco polecam.

Ciepły, słuchający i zaangażowany. Lekarz z powołaniem. Gorąco polecam.

Żyrardów

Dziękujemy, że ten młody, doktor przestał pracować w Grójcu i może skupić się na opiece nad pacjentami w Warce. My bardzo szanujemy profesjonalistów i jesteśmy wdzięczni, że może nas leczyć ten mądry doktor. Serdeczne podziękowania. Wdzięczni pacjenci z Warki

dr Marek Krogulec

Wizyty domowe, Internista

Limanowskiego 51s
96-300 Żyrardów

Polecam Pana Ordynatora, jest bardzo dokładny, konkretny, fachowy, przy tym uprzejmy. Pomógł mojej mamie przy RZS i ustawił leczenie jak należy. Tego lekarza z czystym sumieniem polecam.

Opinia dodana przez: Agata Jankowska

Neuromedyka
Okrzei 51C

Witam.
Byliśmy w pilnej sytuacji, a pani doktor nas przyjęła, grzecznie tłumaczyła i zajęła tak, jak się należy. Bardzo miła osoba o wysokiej kulturze. Nie wiem skąd te opinie, w Żyrardowie to chyba rzadkość taki lekarz.

Witam.

Opinia dodana przez: Sebastian

Promienna 14a
96-300 Żyrardów

gr. Śliwa nie trzyma się cennika badań okresowych. Stawka jest wzięta z sufitu. Nie polecam aby jako firma zawierała z nią umowy

Okulickiego 13
96-300 Żyrardów

Ten osobnik nie jest lekarzem tylko jakimś nieporozumieniem nawet łaskę robi że przyjmie pacjenta na nfz potrafi drzeć się i nie kulturalnie odnosić jest podły i niedelikatny nie poleciłabym go nikomu .Traktuje pacjenta tak że nie da się tego opisać po jednej wizycie trauma zostaje na całe życie kto nie wierzy to niech się popyta pacjentów ze szpitala w Żyrardowie zero uczucia i wiedzy ,obycia i taktu taki właśnie jest pan Kazio ,bo lekarzem go nie nazwę nigdy w życiu.