lekarz Karol Cichoń

Dziwię się, że w skali ocen nie ma zera. Bo na rzadna opinie powyżej tej liczby lekarz nie zasługuje. Pominę fakt, że mnie źle potraktował. Dwóch starszych pacjentów którzy byli przede mną w przychodni do której chodzę, zrównał z ziemią. Tak na nich podnosił głos w gabinecie, że wszystko było słychać. Gdzie tu jest tajemnica lekarska? Lekarz chyba pomylił służbę ludzia, z służba w wojsku. Brak słów.

Najgorszy lekarz z jakim miałam doczynienia. Pierwsze wrażenie koszmarne,a każde kolejne jeszcze gorsze. Jak ktoś kto nie lubi ludzi mógł zostać lekarzem?

Beznadziejny lekarz. Podejście do pacjenta straszne, chamski wręcz. Po dwóch wizytach u tego Pana zmieniłam lekarza.

Niegrzeczny, gburowaty. Nigdy więcej nie chcę mieć z nim do czynienia. Traktuje pacjenta jak zło konieczne.

Potraktował mnie jak śmiecia, gdy przyszłam do swojego ośrodka zdrowia po jeden dzień zwolnienia lekarskiego w dniu, w którym miałam robioną tomografię komputerową w szpitalu w Blachowni i źle czułam się po podanym kontraście. Zasugerował, że nie wie czy byłam na badaniu, czy może- cytuję" obrabowałam w tym czasie bank". To jest podejście do pacjenta, o którym wie, że boryka się guzem i musi jeździć po badaniach. Wyjątkowy c...