lekarz Karol Kisielewski

Ostoja spokoju, ale reaguje na każdą najdrobniejszą uwagę pacjentki. Skory do rozmowy z pacjentką w każdej chwili.

Bardzo dobry lekarz. Za każdym razem trafna diagnoza. Bardzo dobrze tłumaczy chorobę oraz jej leczenie. Przesympatyczny człowiek. Polecam!!!

Bardzo dobry lekarz. Za każdym razem trafna diagnoza.

Bardzo dobry lekarz. Trafna diagnoza. Odpowiednie leczenie. Wykazuje zainteresowanie stanem pacjentki. Polecam

Bez zastrzeżeń! :) Leczy dobrze jeśli są jakieś problemy, dobry kontakt z pacjentkami, jeśli chodzi o ceny wizyt to norma...jak wszędzie :)

Bez zastrzeżeń! :)

Polecam każdej przyszłej mamie :) Najlepszy ginekolog jakiego spotkałam. Można na niego liczyć w każdej sytuacji i nie jest obojętny na los pacjentki. Zajmuje się nią odpowiednio i z uprzejmością. A przede wszystkim wzbudza zaufanie od pierwszej wizyty :)

Wspaniały lekarz......z czystym sumieniem polecam znajomym.... Jestem bardzo zadowolona ;)

Lekarz godny polecenia, prowadził moją ciąże, która zakończyła się cesarskim cięciem, szybko i profesjonalnie podjął decyzje o operacji, w chwili zagrożenia dla dziecka i dla mnie, za co jestem mu ogromnie wdzięczna 

Lekarz bez zastrzeżeń. Polecam każdej kobiecie!!

Lekarz bez zastrzeżeń. Polecam każdej kobiecie!!

LEKARZ Z POWOŁANIA, NAPRAWDĘ SUPERPOLECAM

LEKARZ Z POWOŁANIA, NAPRAWDĘ SUPERPOLECAM

Potwierdzam opinie poprzedniczek. Lekarz ten został mi polecony przez koleżankę. Sama mogę z czystym sumieniem polecić innym.