Ginekolog Położnik Płock

Mazowiecki Wojewódzki Ośrodek Medycyny Pracy w Płocku
Kolegialna 17
09-402 Płock

Ostoja spokoju, ale reaguje na każdą najdrobniejszą uwagę pacjentki. Skory do rozmowy z pacjentką w każdej chwili.

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Centrum Medyczne "RODZINA" Filia nr 2
Armii Krajowej 21
09-410 Płock

Najlepszy lekarza jaki moze byc mily sympatyczny lepszego lekarza jak dla mnie nie ma w płocku z sercem podchodzi do pacjenta..!!!! Polecam

Prywatne Gabinety Lekarskie Więcek

doświadczony, kompetentny, nie jest materialistą

doświadczony, kompetentny, nie jest materialistą

Królewiecka 3 lok. 49
09-402 Płock

Ja z Panem doktorem mam doczynienia już kilka lat.Prowadził moją ciąże,robił mi cesarkę.w ciązy odbierał kazdy moj telefon nawet w trakcie urlopu i zawsze mnie wysluchal.Jest dobrym i uprzejmym czlowiekiem.Kazdemu zdarzaja sie pomylki jest tylko czlowiekiem,ale ja zlych slow na niego nie mam.

Królewiecka 3 lok. 49
09-402 Płock

Chociaż jestem pacjentką tego doktora od niedawna, to muszę przyznać że jest bardzo sympatycznym, wzbudzającym zaufanie kompetentnym lekarzem. Odpowiada na wszystkie pytania, nie zbywa. Jest delikatny. Mam nadzieję że pomoże mi zajść w ciążę. Straciłam już tyle czasu...

Płock

Bardzo dobry lekarz, cierpliwy i delikatny. Zawsze dokłanie tłumaczy mi i odpowiadał na wszystkie pytania. Zawsze mogłam liczyć na szybka pomoc i fachową.

Maciej Hawryluk

USG, Ginekolog położnik

Jasna 6a
09-400 Płock

Witam, dr Maciej Hawryluk jest najlepszym lekarzem, a przede wszystkim jest człowiekiem godnym zaufania, w którego ręce powierzyłam Własne zdrowie. Wśród innych lekarzy to co Jego wyróżnia to doskonałe przygotowanie, dokładność i kompetencja. Jest życzliwy i uprzejmy, nie bagatelizuje problemów, z którymi do Niego przychodzę, a oprócz tego, że poświęca pacjentce tyle czasu, ile ona potrzebuje, to zawsze można się z Nim telefonicznie skontaktować i uzyskać poradę. Jest naprawdę uczciwym człowiekiem, z dużą dozą poczucia humoru. Ja zdecydowanie polecam dr Hawryluka
Proponuję, żeby wszystkie osoby, które dokonują wpisów opinii, trzymały się zasad ustalonych przez moderatora strony

Opinia dodana przez: mik_78

Prywatny Gabinet Ortodontyczny
al. Piłsudskiego 31
09-408 Płock

Dr prowadził moje ciąże .Zawsze mogłam na niego liczyc.Był przy moich porodach i póżniej odwiedzał mnie na położnictwie.Gdy miałam wątpliwości zawsze dokładnie je wyjaśniał nieraz nawet telefonicznie.Ma bardzo dużą wiedzę i doświadczenie.Bardzo go polecam.Koszt 100 zł w tym cytologia.

PRESTIGE MEDICAL SERVICES
MEDYCZNA 8/116
09-400 Płock

polecam bardzo rzeczowy a przy tym uprzejmy lekarz sam tłumaczy zawiłości ginekologiczne nie trzeba to ciągnąć za język wyrozumiały i bardzo życzliwy