lekarz Adam Wideński

Chirurg ogólny

3,7

Pan doktor od pierwszego kontaktu w Izbie Przyjęć był bardzo zainteresowany i zbadał mnie bardzo dokładnie. W trakcie oczekiwania na operację - pęcherzyk żólciowy opowiedział mi jak bedzie wyglądał zabieg. Po operacji cały czas interesował się moim stanem. Odmówił przyjęcia nawet kwiatów przy wypisie! Wszystko w tym małym szpitalu było dzieki doktorowi do zniesienia.

Adam Wideński to specjalista chirurg, miałam u niego robiony zabieg Barrona - super lekarz, bardzo przyjemny i życzliwy a co najważniejsze bardzo kompetentny i zawsze uśmiechnięty co podnosi człowieka psychicznie. Tłumaczy wszystko od podstaw i bardzo szczegółowo. W trakcie zabiegu tłumaczył każdy jeden krok.

słaby chirurg malo doświadczenia w porównaniu do zajmowanego stanowiska.Często nie przeprowadza badasnia do końca i nie stawia rozpoznania.