Chirurg Ogólny Płock

lekarz Agnieszka Kołodziejczyk

SZPITAL
ulica Medyczna 19
09-400 Płock

Wszystkie zle opinie przedstawiają oszustów, którzy są zdolni do pracy ale są również za pisowcami którzy dają darowizny typu 500plu pieniądze za darmo i myślą że mogą wyłudzić również rentę! P. Agnieszka przede wszystkim nie orzeka stopnia niepełnosprawności co świadczy o tym że opinie są totalnie fałszywe. P dr. Jest nie uprzejma owszem ale tylko dla osób które same są aroganckie i bezczelne
Opinia dodana przez: Zbigniew

lekarz Szymon Głowacki

Wojewódzki Szpital Zespolony w Płocku

09-400 Płock

To najlepszy lekarz jakiego spotkałam. Okazję do korzystania z pracy tego człowieka miało wielu moich bliskich i znajomych. Nie mam pojęcia skąd bierze siłę do obsługi takiej liczby pacjentów, ale robi to bez zarzutu. Posiada wielką wiedzę i intuicję. Jest w swoim podejściu do pacjenta delikatny i stanowczy jednocześnie. Zawsze poświęcał tyle czasu ile było konieczne. Że zmęczony? Czy ktoś się dziwi? Że bierze pieniążki za swoją pracę? A ktoś ...

dr Lech Paćkowski

SZPITAL
ulica Medyczna 19
09-400 Płock

Gdyby wszyscy lekarze mieli tyle empatii, co Pan Doktor Paćkowski, bylibyśmy chyba zdrowsi... Profesjonalizm, zaangażowanie i duuuużo ciepła oraz cierpliwości - za to Panu dziękuję najserdeczniej.

lekarz Adam Lewandowski

Wojewódzka Stacja Pogotowia Ratunkowego i Transportu Sanitarnego w Płocku
ul. Gwardii Ludowej 5
09-400 Płock

Świetny lekarz i chyba dobry człowiek. Kulturalny,sympatyczny,kompetentny i tak jak lubię, konkretny. Polecam.
Opinia dodana przez: Iwona

Anna Kot-Jedynak

Chirurg stomatolog, Chirurg ogólny

Jesienna 20
Płock

Leczę u pani doktor zęby odkąd pamiętam. Szukałam dentysty bliżej mojego obecnego miejsca zamieszkania, ale po złych doświadczeniach nie zaufam już nikomu innemu! Pani doktor jest NIEZWYKLE staranna, delikatna, posiada wszechstronną wiedzę i nie bagatelizuje problemu. Dostrzega nie tylko chory ząb, ale także przytwierdzonego do tego zęba pacjenta, dlatego leczy naprawdę kompleksowo i wyjaśnia wszystko dokładnie. W gabinecie można wykonać zdjęcie i obejrzeć ząb na ekranie komputera. Piorunująco skuteczne połączenie ...
Opinia dodana przez: wheelwright

lekarz Leszek Wcisło

Orlen Medica

Płock

zdecydowanie polecam, zwłaszcza przy ostrzykiwaniu żylaków

lekarz Adam Wideński

Leszczynowa 7a
Płock

Pan doktor od pierwszego kontaktu w Izbie Przyjęć był bardzo zainteresowany i zbadał mnie bardzo dokładnie. W trakcie oczekiwania na operację - pęcherzyk żólciowy opowiedział mi jak bedzie wyglądał zabieg. Po operacji cały czas interesował się moim stanem. Odmówił przyjęcia nawet kwiatów przy wypisie! Wszystko w tym małym szpitalu było dzieki doktorowi do zniesienia.

lekarz Marek Guszkowski

Chirurg ogólny, Chirurg onkolog

Prywatny Gabinet Lekarski
al. Jana Pawła II 86 lok. 18
09-410 Płock

Lekarz z ogromnym doświadczeniem, pełen profesjonalizm. Dzięki Panu Markowi doszedłem do zdrowia. Polecam z całego serca!
Opinia dodana przez: Michał

lekarz Piotr Podolski

Wojewódzka Stacja Pogotowia Ratunkowego i Transportu Sanitarnego w Płocku
ul. Gwardii Ludowej 5
09-400 Płock

Polecam. 17.02.2016 trafiłam na oddzial, dawno już nie spotkałam tak miłego,uprzejmego i profesjonalnego lekarza. Potrafi słuchać pacjenta i nie bagatelizuje niczego. Niczego nie robi na oddwal, nie szkoda mu czasu na pacjenta i pieniędzy na badania.
Opinia dodana przez: Patrycja

Mariusz Motyka

Chirurgicum Sp. z o.o.
ul. Gen. T. Kutrzeby 11
09-410 Płock

Wspaniały lekarz. Operował moją mamę, dzięki Niemu mama nadal jest z nami. Jestem Mu bardzo wdzięczna.

Chirurdzy ogólni w Płocku