lekarz Konrad Bielecki

Wspaniały lekarz.U mnie 5/5.Trafiłem do pana doktora z polecenia i naprawdę jestem zdumiony że w obecnych czasach są jeszcze tak wspaniali lekarze.Dziękuje panie doktorze (artroskopia kolana).

Wspaniały lekarz, godny polecenia. Miły, uczynny człowiek. Byłam kilkakrotnie u Pana doktora, zawsze wszystko dokładnie wytłumaczy. Jestem po artroskopii kolana, po zabiegu pan doktor przyszedł na salę i powiedział dokładnie co robił w czasie operacji. Dziękuję Panu doktorowi, zachęcam i jeszcze raz polecam jego usługi.

Lekarz z powołaniem.znajacy swoj warsztat pracy ,spokojny ,zawsze chcący pomóc .Konkretny .godny zaufania .Polecam

Lekarz kompetenty,rzeczowy i uprzejmy.Do problemu zdrowotnego podchodzi bardzo poważnie.Odnosi się wrażenie,że rozmawia się z kimś bliskim,a tego pacjentowi potrzeba.Dawno nie spotkałam lekarza z takim podejściem do człowieka.

Fachowe podejście do problemy, doskonały kontakt i pełen profesjonalizm. Osoba godna zaufania i polecenia. B. Andrzejczak

Pan dr Bielecki jest osoba, która na pierwszy rzut oka wydawać się może nieprzyjemna, takie miałam pierwsze odczucie po wejściu do gabinetu. na szczęście jednak, Pan doktor okazał się niezwykle kompetentną osobą:) wykonywane miałam przez niego usg stawu kolanowego, nie dość,że podczas wizyty dokładnie opowiadał co widać na monitorze, to dokładnie przy tym mówił w jaki sposób dane zmiany mogły powstać, jaki mogą mieć charakter i w jaki sposób należy leczyć dane schorzenie. Bez owijania w bawełnę powiedział czego można spodziewać się po zabiegu, jak długo będzie trwać rehabilitacja i przede wszystkim jakie zagrożenia niesie każdy zabieg. Dzieki niemu dziś mogę normalnie funkcjonować i czynnie uprwiać sport:)Wydaje mi się, że jest to dobry ortopeda, ale przecież każdy może mieć inne zdanie.

Polecam tego lekarza, poświęca odpowiednią ilość czasu pacjentowi. Odpowiada wyczerpująco na zadane pytania. Polecam.

To jest nie tylko dobry specjalista ale również wrażliwy człowiek który angażuje się nie tylko w jednostkę chorobową ale do każdego pacjenta podchodzi bardzo indywidualnie i rzeczowo !Więcej takich lekarzy w śród młodych adeptów medycyny!!!!!!!!!

Polecam kazdemu kto ma problemy z kolanami. Leczyłam sie od paru lat u innych specjalistów w renomowanych klinikach z Warszawy czy Łodzi i nie potrafili mi pomóc, do dr. Bieleckiego trafiłam przez przypadek. Zrobił mi kompleksowo usg, dokładnie wytłumaczył mi czego mogę się spodziewać po zabiegu. Dzięki niemu teraz mogę normalnie funkcjonować. Gorąco poolecam

Zdecydowanie kompetentny lekarz. Każdemu pacjentowi poświęca odpowiednią ilość czasu. Bardzo szczegółowo opowiada o chorobie í sposobie leczenia jakie chce zastosowac. Nie uśmiecha sie ciągle i nie mówi,że wszystko się uda,bo według mnie jest to bez sensu. Chodziłam do lekarzy dobrych kilka lat a oni mówili mi że tu nic nie ma albo że to od butów paranoja. Potem skierowałam sie do dr. Bieleckiego i powiedział mi że mam poważna wadę kolana. Zoperował mnie i teraz moge chodzić. Jestem zadowolona z tego lekarza. Ale lekarz nie koniecznie musi poznać wszystkie choroby. Zdecydowanie polecam.