lekarz Adam Lewandowski

Chirurg ogólny

Bardzo dobry specjalista i jednocześnie super jako człowiek, z bardzo dobrym, przyjaznym podejściem do pacjenta. Operował moją nogę - stripping żył, w trakcie konsultacji w poradni wszystko dokładnie wytłumaczył, z zaangażowaniem, uśmiechem na twarzy i poczuciem humoru. Operowałem się w szpitalu pod Gostyninem, gdzie pan doktor pracuje, przyjechałem tam z Warszawy i nie żałuję. Oby więcej lekarzy z taką wiedzą i takim ukierunkowaniem na pacjenta :)

Świetny lekarz i chyba dobry człowiek. Kulturalny,sympatyczny,kompetentny i tak jak lubię, konkretny. Polecam.

Bardzo dobry i kompetentny lekarz ze świetnym podejściem do pacjenta . Można mieć do niego całkowite zaufanie. Polecam.

Prawdziwy lekarz z sercem! Polecam wszystkim, wspaniałe podejście, wszystko dokładnie wytłumaczone. Jak najbardziej pozytywne nastawienie do drugiego człowieka.