Karol Panecki

Urolog

Pan doktor Panecki to światowej i wysokiej klasy specjalista urolog zawsze trafnie dobiera mi lekarstwa troszczy się o moje zdrowie dodam że gdyby nie on to pewnie już bym nie żyła doktor wyleczył mnie z zakażenia pęcherza ostrego groziło mi też cewnikowanie a dziś cieszę się dobrym zdrowiem i żyje bez bólu polecam z całego serca pana doktora wszystkim chorującym na pęcherz i nerki Maria Mikołajczak

Jak najbardziej polecam tego lekarza. Już na pierwszej wizycie widać, że to specjalista z dużym doświadczeniem. Od razu trafna diagnoza oraz dobrze dobrane lekarstwa. Niezbędne badania takie jak USG wykonane na miejscu, pozostałe bez proszenia się zlecone do laboratorium. Zawodowo jestem także związany ze służbą zdrowia, byłem u niejednego lekarza i z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że kiedy ktoś zapyta mnie o dobrego urologa to zawsze polecę Pana doktora. Szybko, fachowo i konkretnie, czego więcej można chcieć? Pozdrawiam Pana serdecznie i dziękuję za profesjonalną pomoc.

Dziś siedząc w poczekalni słyszałem jak starsi panowie mówią o Panu dr. w samych superlatywach. Po wejściu do gabinetu przekonałem się o pełnym zaangażowaniu, profesjonalizmie i indywidualności w podejściu do pacjenta. Doktor przeprowadził ze mną wyczerpujący wywiad na temat moich dolegliwości, po czym przystąpił do działania. Wykonał szczegółowe badanie USG po którym był już pewien co do diagnozy. Od doktora otrzymałem receptę na potrzebne mi lekarstwa oraz rozpisany na kartce plan leczenia i niezbędnych badań, które muszę wykonać dodatkowo (w laboratorium) praktycznie po ukończeniu leczenia. Zaprosił mnie także na wizytę kontrolną po skończeniu antybiotyku aby upewnić się, czy wszystko jest ok. Doktor Karol Panecki zdecydowanie dba o swoich pacjentów, polecam serdecznie.

co można powiedziec o lekarzu, który podczas pierwszej wizyty diagnozuje///???? pacjenta w ciągu 3-4 min???? i usiłuje z niego zrobic potencjalnego idiotę?! Opinie pacjentów oczekujących na wizytę są bardzo niepochlebne, w co oczywiście starałam się nie wierzyć ale okazały się prawdziwe! Przypuszczam, że dla obecnej dyrekcji szpitala jest znakomitym pracownikiem, bo przyjął znaczną grupę pacjentów / co pokryje NFZ/, a że pacjentowi nie pomoze???....widocznie tak musiało być?!