lek. dent. Karol Szołczyński

Bardzo polecam! Podejście do pacjenta na najwyższym poziomie. Całe leczenie dokładnie tłumaczone. Obsługa bez strachu i bólu. Z całego serca polecam!!

Bardzo dobry lekarz. Wyrozumiały, godny polecenia. Na pierwszym miejscu jest pacjent . Wszystko ok. Pozdrawiam Pana i życzę dużo sukcesów. Żeby każdy lekarz podchodził tak jak Pan Karol do sprawy to było by świetnie.

Naprawdę godny polecenia lekarz.Całe leczenie jest dokładnie tłumaczone,delikatne podejście do pacjenta i bardzo miła i bezbolesna obsługa.Ci co naprawdę się boją ,to nie mają czego:-) Nie mam skończonego leczenia,ale już jestem zadowolona,bo wiem że nie potrzebnie się tak bałam:-)

abcdefghijakmlikmnjujkololololololkjjuhjhhyhkijufrujhmkokkkjnjjhhbhggvggfghbgvhhnbbgvfcvhghjfhjkjhfjfhjhjkjkllkkjhgffvb