lekarz Karol Wieczorek

Jeden raz byłam u tego lekarza i nigdy więcej! Arogancki, niemiły, brak empatii, profesjonalizmu, kultury osobistej. Po wizycie byłam zszokowana, niczego konkretnego się nie dowiedziałam, za to recept doktor wypisał na bardzo wysoką kwotę , nawet w aptece byli zdziwieni po co aż tyle leków i na taką wysoką kwotę. Zdecydowanie odradzam wizyty u tego lekarza, Tragedia to mało powiedziane. NIE POLECAM!!!!!! Skorzystałam z usług innego urologa który profesjonalnie podszedł do sprawy, okazało się że wystarczyło lek za ok. 30 zł i pomogło.

NIE POLECAM!!!!!!

Największy konował jakiego spotkałem.Byłem z moją babcią u Tego lekarza, który nie nadaję się nawet na weterynarza! Zero podejścia do pacjenta,zero profesjonalizmu.Według niego najlepiej nic nie robić ( bo pewnie sam nie wie...z racji swojego młodego wieku 33 lata i braku jakiegokolwiek doświadczenia ).Brak słów!!

Byłam u tego lekarza, ponieważ mam problem zdrowotny od kilku lat. Dr Karol Wieczorek przyjmuje pacjentów od niechcenia, w dodatku z pretensjami. Nie dowiedziałam się niczego na temat moich wyników badań, nie zalecił żadnego konkretnego leczenia i kazał przyjść do kontroli za pół roku.

Wciąż poszukujesz " Rybnik"?

MEDICUS Specjalistyczna Praktyka Lekarska Kazimierz Radwan
Mroźna 3
40-318 Katowice
MEDICUS Specjalistyczna Praktyka Lekarska Kazimierz Radwan
Słupia Jędrzejowska 167
28-350 Jędrzejów
Polsko-Amerykańskie Kliniki Serca X Oddział Kardiologii, Elektrofizjologii i Elektrostymulacji - Ambulatoryjna opieka specjalistyczna
Edukacji 102

40-752 Katowice
Lecznica Dzieci i Dorosłych Ambulatoryjna Opieka Specjalistyczna
Powstańców 27
41-500 Chorzów
ZOZ w Świętochłowicach Sp. z o.o.
ul. Chorzowska 38
40-060 Katowice
Zbigniew Mazan Klinika Chirurgii Mazan
ulica Brzozowa 54
40-170 Katowice
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Energomontaż Chorzów" Sp. z o.o.
Szczecińska 10
41-500 Chorzów