lekarz Karol Wieczorek

Co się z tym lekarzem stalo? A gabinecie używa słów wulgarnych , krzyczy , wrzeszczy, nie da dojść do słowa.

Kompetencja - wiedza - doświadczenie ,- wzbudził we mnie zaufanie. Komunikatywność - naturalność - życzliwość- takt, - sprawiły, że w gabinecie byłem spokojny i skupiony. Po kwartale widzę poprawę stąd wniosek o dobrej terapii. Reasumując- trafiłem pod "dobry adres" - Polecam innym.

Kompetencja - wiedza - doświadczenie ,- wzbudził we mnie zaufanie.
Komunikatywność - naturalność - życzliwość- takt, - sprawiły, że w gabinecie

zero empatii do pacjenta, brak normalnego podejścia, brak jakiekolwiek zrozumienia o bólu po operacji.

Nie polecam, chamski, brak empatii. Chyba nie na tym polega podejscie lekarza do pacjenta co? Sa lekarze z powolania, i sa tacy jak pan Karol, niestety.

Gorąco polecam Pana Doktora. Świetny fachowiec, bardzo rzeczowy, a jednocześnie kontaktowy. Prawdziwy lekarz z powołania z dużą wiedzą i doświadczeniem.

Byłem dzisiaj u doktora Wieczorka- fachowość, profesjonalizm i kompetencje. Jasno wytłumaczony problem oraz czytelnie nakreślona droga działania i leczenia. Zero zbędnego gadania, pragmatyczny i skuteczny. Tak lubię i polecam!

Doktor operował mojego tatę w kwietniu 2020. Lekarz wykazał się profesjonalizmem, super podejściem do pacjenta. Wszystko wytłumaczył, zaopiekował się tatą. Pozostał w kontakcie po operacji i nawet kilka miesięcy po operacji służył bezpłatną opinią i konsultacją badań. dziękuję w imieniu taty i całej rodziny. Zbyszek (Głogów) Lubin

Zbyszek (Głogów) Lubin

Trafiłam do niego przez czysty przypadek. U mnie w mieście poleca się raczej "swoich" lekarzy, a dr Wieczorek jest przyjezdny. Jestem bardzo zadowolona, że trafiłam do niego. Jest specyficzny, ale bardzo kompetentny. Zawsze robi USG, nawet na NFZ, wszystko wytłumaczy, przepisuje odpowiednie badania kontrolne oraz lekarstwa- jak trzeba. Kolejna wizyta kontrolna niebawem :)

Wspaniały lekarz, uratował mi życie, jestem mu bardzo wdzięczny i tą drogą składam mu podziękowania.

O profesjonalizmie Pana Doktora Karola Wieczorka dowiedziałem się od znajomego. Już podczas pierwszej wizyty, na podstawie USG i badania doodbytniczego Pan Doktor postawił, co później potwierdziła biopsja, trafną diagnozę – rak prostaty. Wcześniej inni urolodzy dysponując większą ilością moich wyników badań, ciągle zwlekali z diagnozą. Doktor udzielił mi fachowej i wyczerpującej informacji o metodach leczenia oraz nakreślił całą drogę szybkiego postępowania do zabiegu. Operację prostatektomii radykalnej przeprowadził również Pan Doktor. Uważam, że operacja była majstersztykiem czego dowodem było opuszczenie szpitala na trzeci dzień po operacji w bardzo dobrym stanie. Rana pooperacyjna szybko się zagoiła a nietrzymanie moczu jest mi obce. Obecnie czuję się dobrze a badania kontrolne to potwierdzają. Nadal jestem pod kontrolą Tego świetnego lekarza i chętnie bym polecał innym ale wtedy kolejka przed gabinetem Pana Doktora jeszcze bardziej się wydłuży.
Wdzięczny pacjent Jurek D. lat 70