lekarz Karol Wieczorek

3,3
3,3
3,4

O profesjonalizmie Pana Doktora Karola Wieczorka dowiedziałem się od znajomego. Już podczas pierwszej wizyty, na podstawie USG i badania doodbytniczego Pan Doktor postawił, co później potwierdziła biopsja, trafną diagnozę – rak prostaty. Wcześniej inni urolodzy dysponując większą ilością moich wyników badań, ciągle zwlekali z diagnozą. Doktor udzielił mi fachowej i wyczerpującej informacji o metodach leczenia oraz nakreślił całą drogę szybkiego postępowania do zabiegu. Operację prostatektomii radykalnej przeprowadził również Pan Doktor. Uważam, że operacja była majstersztykiem czego dowodem było opuszczenie szpitala na trzeci dzień po operacji w bardzo dobrym stanie. Rana pooperacyjna szybko się zagoiła a nietrzymanie moczu jest mi obce. Obecnie czuję się dobrze a badania kontrolne to potwierdzają. Nadal jestem pod kontrolą Tego świetnego lekarza i chętnie bym polecał innym ale wtedy kolejka przed gabinetem Pana Doktora jeszcze bardziej się wydłuży.
Wdzięczny pacjent Jurek D. lat 70

Doktor operował mojego tatę w kwietniu 2020. Lekarz wykazał się profesjonalizmem, super podejściem do pacjenta. Wszystko wytłumaczył, zaopiekował się tatą. Pozostał w kontakcie po operacji i nawet kilka miesięcy po operacji służył bezpłatną opinią i konsultacją badań. dziękuję w imieniu taty i całej rodziny. Zbyszek (Głogów) Lubin

Zbyszek (Głogów) Lubin

Trafiłam do niego przez czysty przypadek. U mnie w mieście poleca się raczej "swoich" lekarzy, a dr Wieczorek jest przyjezdny. Jestem bardzo zadowolona, że trafiłam do niego. Jest specyficzny, ale bardzo kompetentny. Zawsze robi USG, nawet na NFZ, wszystko wytłumaczy, przepisuje odpowiednie badania kontrolne oraz lekarstwa- jak trzeba. Kolejna wizyta kontrolna niebawem :)

Bardzo empatyczny komunikatywny a zarazem profesjonalny lekarz, specjalista urolog z dużą dozą wiedzy medycznej. Godny polecenia.

Bardzo dobry lekarz.Kompetentny. Konkretnie wyjaśnia przebieg choroby i metody leczenia. Polecam szczerze.

Wspaniały lekarz, uratował mi życie, jestem mu bardzo wdzięczny i tą drogą składam mu podziękowania.

Tragedia!! Mój tata był operowany na Strzeleckiej. Jego prowadzącym jest dr Wieczorek. Niby wszystko w porządku, nie będę oceniać kompetencji bo nie jestem lekarzem, nie mam wiedzy. Ale podejście do pacjenta tragiczne. Wielogodzinne czekanie, brak informacji, nawet jak człowiek idzie i pyta wprost o stan zdrowia pacjenta to lekarz przez kilka sekund ma czas i udziela informacji w stylu "wszystko zgodnie z protokołem operacji, zobaczymy co dalej". Jest przy tym wszystkim nieuprzejmy, zero empatii i zrozumienia dla chorego i jego bliskich!!

Jeden raz byłam u tego lekarza i nigdy więcej! Arogancki, niemiły, brak empatii, profesjonalizmu, kultury osobistej. Po wizycie byłam zszokowana, niczego konkretnego się nie dowiedziałam, za to recept doktor wypisał na bardzo wysoką kwotę , nawet w aptece byli zdziwieni po co aż tyle leków i na taką wysoką kwotę. Zdecydowanie odradzam wizyty u tego lekarza, Tragedia to mało powiedziane. NIE POLECAM!!!!!! Skorzystałam z usług innego urologa który profesjonalnie podszedł do sprawy, okazało się że wystarczyło lek za ok. 30 zł i pomogło.

NIE POLECAM!!!!!!

Największy konował jakiego spotkałem.Byłem z moją babcią u Tego lekarza, który nie nadaję się nawet na weterynarza! Zero podejścia do pacjenta,zero profesjonalizmu.Według niego najlepiej nic nie robić ( bo pewnie sam nie wie...z racji swojego młodego wieku 33 lata i braku jakiegokolwiek doświadczenia ).Brak słów!!

Byłam u tego lekarza, ponieważ mam problem zdrowotny od kilku lat. Dr Karol Wieczorek przyjmuje pacjentów od niechcenia, w dodatku z pretensjami. Nie dowiedziałam się niczego na temat moich wyników badań, nie zalecił żadnego konkretnego leczenia i kazał przyjść do kontroli za pół roku.