lekarz Karol Wieczorek

Bardzo empatyczny komunikatywny a zarazem profesjonalny lekarz, specjalista urolog z dużą dozą wiedzy medycznej. Godny polecenia.

Bardzo dobry lekarz.Kompetentny. Konkretnie wyjaśnia przebieg choroby i metody leczenia. Polecam szczerze.

Tragedia!! Mój tata był operowany na Strzeleckiej. Jego prowadzącym jest dr Wieczorek. Niby wszystko w porządku, nie będę oceniać kompetencji bo nie jestem lekarzem, nie mam wiedzy. Ale podejście do pacjenta tragiczne. Wielogodzinne czekanie, brak informacji, nawet jak człowiek idzie i pyta wprost o stan zdrowia pacjenta to lekarz przez kilka sekund ma czas i udziela informacji w stylu "wszystko zgodnie z protokołem operacji, zobaczymy co dalej". Jest przy tym wszystkim nieuprzejmy, zero empatii i zrozumienia dla chorego i jego bliskich!!

Jeden raz byłam u tego lekarza i nigdy więcej! Arogancki, niemiły, brak empatii, profesjonalizmu, kultury osobistej. Po wizycie byłam zszokowana, niczego konkretnego się nie dowiedziałam, za to recept doktor wypisał na bardzo wysoką kwotę , nawet w aptece byli zdziwieni po co aż tyle leków i na taką wysoką kwotę. Zdecydowanie odradzam wizyty u tego lekarza, Tragedia to mało powiedziane. NIE POLECAM!!!!!! Skorzystałam z usług innego urologa który profesjonalnie podszedł do sprawy, okazało się że wystarczyło lek za ok. 30 zł i pomogło.

NIE POLECAM!!!!!!

Byłam u tego lekarza, ponieważ mam problem zdrowotny od kilku lat. Dr Karol Wieczorek przyjmuje pacjentów od niechcenia, w dodatku z pretensjami. Nie dowiedziałam się niczego na temat moich wyników badań, nie zalecił żadnego konkretnego leczenia i kazał przyjść do kontroli za pół roku.

Największy konował jakiego spotkałem.Byłem z moją babcią u Tego lekarza, który nie nadaję się nawet na weterynarza! Zero podejścia do pacjenta,zero profesjonalizmu.Według niego najlepiej nic nie robić ( bo pewnie sam nie wie...z racji swojego młodego wieku 33 lata i braku jakiegokolwiek doświadczenia ).Brak słów!!