lekarz Karol Włodarczyk

Seksuolog, Ginekolog położnik

Bardzo kompetentny lekarz. Cierpliwy, dobrze wychowany, z powołaniem i godny zaufania. Inni lekarze pozbawili mnie nadziei, a dzięki dr Włodarczykowi udało mi się zajść w ciążę. Oby więcej takich lekarzy było!

Dr Włodarczyk to prawdziwy fachowiec, świetnie zaznajomiony z wszelkimi nowinkami z tej dziedziny. Dodatkowo jest cierpliwy, miły i godny zaufania. Zdecydowanie polecam!

Jest lekarzem z tych"myślących samodzielnie",umie zestawić odpowiednio leki i zawsze chorobę(wyleczalną)wyleczy.Bardzo uprzejmy,profesjonalny,cierpliwy....same superlatywy:)

byłam u lekarza na NFZ i masakra,w ogóle w gabinecie niechlujnie,brak jakiejkolwiek higieny,musiałam sama sobie zmienić papier na łóżku,nic mi nie powiedział jak przebiega ciąża,stwierdził że duzo sie pytam i mam skonczyc bo go głowa boli,nieprzyjemny,głuchy,jak zapytałam o coś to w ogole mi nic nie odpowiedział...gabinet katastrofa,jego osoba jako ginekolog-seksuolog-nie polecam-stwierdzil ze mam za duzy brzuch w ciąży ale żadnych badan dlaczego tak jest nie zlecił,niekompetentny nie polecam szczerze.Moze prywatnie inaczej podchodzi do klientki ale w gabinecie publicznym na NFZ-tragedia.Od niedawna mieszkam w Krakowie i myslalam ze takie miasto to i lekarze profesjonalni,tym bardziej ze same dobre opinie ma ten lekarz-masakra. Tu do lekarzy to tylko prywatnie-na to wychodzi.

Polecam zdecydowanie! Najlepszy spośród lekarzy, u których się leczyłam. Znalazł sposób na poradzenie sobie z moją pochwicą w ciągu 2 miesięcy, a problem trwał już 4 lata i leczony był bezskutecznie. Dzięki fachowej pomocy tego lekarza mogę normalnie żyć i starać się o uprgnionego dzidziusia. Jestem bardzo wdzięczna i polecam wszystkim kobietom z podobnym problemem.

Szczerze polecam Pana Doktora - jest kompetentny, uprzejmy i wzbudza zaufanie. 4 lata walczyłam z moim problemem, odwiedzając różnych specjalistów, a on pomógł mi w ciągu 2 miesięcy. Teraz mogę nareszcie czerpać radość z seksu i wyczekiwać upragnionego bejbika. Moja wdzięczność jest ogromna! Nie wierzyłam, że ktoś jeszcze może mi pomóc i już traciłam nadzieję, a dzięki temu lekarzowi problem zniknął jak zły sen i zaczęłam "normalnie" żyć. Polecam!!!

Wspanialy! Polecam wszystkim pzrerazonym badaniem ginekologicznym - potrafi umiejetnie zwalczyc lek. Wzbudza zaufanie. Jestem mu ogromnie wdzieczna za jego pomoc i cierpliwosc.

Pan dr. Włodarczyk prowadził całą moją ciążę i z czystym sumieniem mogę każdej kobiecie polecić tego lekarza - kompetentny, fantastyczny lekarz a przy tym świetny człowiek !!!

Najlepszy lekarz pod słońcem!!!To dzięki niemu na świat przyszła moja córeczka, choć myślałam, że nigdy nie zostanę mamą...Gorąco polecam, odrazu rzeczowo podchodzi do pacjentki, nie czeka, że może się uda, tylko zleca konkretne badania i leczenia. Wcześniej chodziłam do znanego tarnowskiego ginekologa, lata leciały, a on mówił mi że ciągle jeszcze mam czas...po pół roku leczenia u doktora Włodarczyka zaszłam w ciążę, nie wiem jak mu się odwdzięczę?!

Doktor Włodarczyk jest jednym z ostatnich przedstawicieli wymierającego gatunku lekarzy. Cechuje go ludzkie podejście do problemu i wielotorowość zastosowanych metod leczenia. Ja tego Pana nigdy nie zapomnę, bo dzięki jego cierpliwości i zaproponowanemu leczeniu, po paru latach starań możemy się z żoną spodziewać córeczki.