lekarz Karolina Balawajder

Naprawdę jestem w szoku. W końcu lekarz, który naprawdę interesuję się pacjentem i rzeczywiście chcę pomóc. Byłem badany przez setki internistów i tylko Pani Karolina zasługuje na bezwzględne pięć gwiazdek.

Byłem na wizycie kilka razy,Pani wykazała duże zainteresowanie moimi dolegliwosciami. Przeprowadziła wywiad o ogólnym stanie i zleciła specjalistyczne badania. Po przeprowadzonych badaniach omówiła je ze mną i zaleciła dalsze leczenie. Miła, kompetentna a leczenie skuteczne bardzo polecam.

Przeprowadziła wywiad o ogólnym stanie i zleciła specjalistyczne badania.
Po przeprowadzonych badaniach omówiła je ze mną i zaleciła dalsze leczenie.
Miła, kompetentna a leczenie skuteczne bardzo polecam.

Bardzo sympatyczna ,uśmiechnieta pani doktor,przy tym dobry lekarz.Zawsze bardzo dokładnie zbada.Doradzi i nie faszeruje niepotrzebnie lekami.Pani doktor jest cudowna, wręcz kochana! Nigdy mnie nie zbyła, zawsze mnie wysłuchała i starała się jak najlepiej pomóc. Trafiłam do niej przypadkiem i teraz chodzę tylko do niej.Daje skierowania. Pełen profesjonalizm i ludzkie podejście do pacjenta.Polecam.