lek. dent. Karolina Glanowskalek. dent. Karolina Glanowska - zdjęcie profilowezdjęcie #1

lek. dent. Karolina Glanowska

Pełen profesjonalizm, Pani dr bardzo miła wszystko tłumaczy co będzie robić, zawsze panicznie bałam się dentystów, a przez jedną wizytę mój strach uleciał, naprawdę polecam!!!

Niezwykle wysoka jakość i kompleksowość usług oraz profesjonalny i nowoczesny gabinet. Pani dr jest bardzo mila i co najwazniejsze: delikatna. Dokładnie tłumaczy jakie są możliwości leczenia i co będzie robiła. Wysoka jakość usług za bardzo przystępną cenę,za znieczulenie nie płaciłem ! Profesjonalne podejście i miła atmosfera sprawiła że mój lęk przed stomatologiem prysł !!! Polecam wszystkim !

Pani dr jest bardzo mila i co najwazniejsze: delikatna.
Dokładnie tłumaczy jakie są możliwości leczenia i co będzie robiła.
Wysoka jakość usług za bardzo przystępną cenę,za znieczulenie nie płaciłem !
Polecam wszystkim !

Bardzo fajna i mila pani dentystka:). Fajne podejście do człowieka wizyta to sama przyjemność. Nie mogę doczekac się następnej wizyty:)

Przesympatyczna pani doktor,bardzo miła obsługa.Ceny niskie.Pełne zaskoczenie;DARMOWE ZNIECZULENIE !!! Uczciwie polecam-pełen profesjonalizm !!!

Uczciwie polecam-pełen profesjonalizm !!!