lek. dent. Karolina Jaworska

Bardzo miła Pani Doktor, już po pierwszej wizycie wiedziałam, że jest to lekarz godny zaufania. Zęby są starannie wykończone, nie ma żadnego uczucia dyskomfortu po wyjściu z gabinetu wręcz przeciwnie chcę się wrócić na kolejną wizytę. Serdecznie polecam 😊

Serdecznie polecam 😊

Pani Karolina to bardzo kompetentny i godny zaufania lekarz. Wielki plus za podejście do pacjenta !

Pani Doktor jest bardzo miła i cierpliwa, dokładna i staranna. W trakcie wizyty odnoszę wrażenie otrzymania najlepszej pomocy, szczególnego zadbania. Jeszcze nigdy nie pojawiły mi się jakieś problemy z zębami wyleczonymi przez Panią Doktor.

Pani doktor jest miła ,uprzejma,udzieli wszelkiej inf.o zabiegu który wykonuje,jest bardzo delikatna przy opracowaniu zębów.Każdemu polecam Panią doktor z czystym sumieniem.

Bardzo przyjemna i kompetentna pani doktor. Skomplikowane procedury chirurgiczne wytłumaczyła mi w bardzo przystępny sposób, co pozwoliło mi na przygotowanie się do zabiegu. Polecam także wszelkie leczenie związane z leczeniem kanałów.

Wspaniała specjalistka. Bardzo rzeczowa, sympatyczna i uprzejma. Polecam w szczegółności zabiegi chirurgiczne

Wspaniała specjalistka. Bardzo rzeczowa, sympatyczna i uprzejma.

Polecam w szczegółności zabiegi chirurgiczne