lek. dent. Karolina Nizielska - Bukowskalek. dent. Karolina Nizielska - Bukowska - zdjęcie profilowezdjęcie #1zdjęcie #2zdjęcie #3zdjęcie #4zdjęcie #5

lek. dent. Karolina Nizielska - Bukowska

Jestem absolwentką Uniwersytetu Medycznego w Lublinie, ukończyłam go w 2012 roku. Jednak pochodzę z okolic Wrocławia i po studiach postanowiłam zamieszkać tu na stałe. Dziedziny stomatologii, którymi szczególnie się interesuje to protetyka oraz stomatologia estetyczna, ale staram się podnosić swoje kwalifikacje na każdej płaszczyźnie mojego zawodu. Stale pogłębiam wiedzę poprzez szkolenia. W mojej pracy ważne jest dla mnie jak najlepsze zaopatrzenie medyczne, jak również precyzja i estetyka....

Polecam Panią doktor. Dane znalazłam tu, kontakt bez problemu i płynnie, a Pani doktor na wstępie bardzo zabiegana, ale później na spokojnie wytłumaczyła co będzie robić i nie bolało! Świetny specjalista w swoim fachu, a gabinet przyjemnie wykończony i dobrze wyposażony.

Bardzo sympatyczna Pani doktor. Pomocna, wszystko wytłumaczyła i nie bolało. Nie spieszy się, po mału i dokładnie leczy. Polecam

Wciąż poszukujesz "Stomatolog Wrocław"?

Horizon Prywatny Ośrodek Terapii Uzależnień
Wrocław
51-502 Wrocław
Indywidualna Praktyka Lekarska i Stomatologiczna
Świętego Jerzego 15
Wrocław
Łużyckie Centrum Medyczne s.c.
ulica Strzelców 10
68-200 Żary