Karolina Nowakowska

Psycholog, Psychoterapeuta

2,6
2,1

Miła, uprzejma, ale niestety nic poza tym. Ocenia ważne życiowe decyzje pacjenta, takie jak np. zaciągnięcie kredytu - profesjonalista nie powinien tego robić. Czasami, owszem, wypowiada się z sensem, zazwyczaj jednak mam wrażenie, że Pani magister nie ma zielonego pojęcia o życiu.

Pani psycholog jest osobą bardzo uprzejmą. Angażuje się w swoją pracę, słucha uważnie, wyciąga ciekawe wnioski, teorie, które mogą dotyczyć pacjenta. Niestety nie tłumaczy zbyt jasno choroby / zaburzeń i procesu leczenia, dlatego pacjent może czuć się niedoinformowany co do kształtu i postępów terapii. Czasami zdarza jej się odwoływać wizyty. Mimo wszystko myślę, że można ją polecić - mnie pomogła w uporaniu się z kilkoma trudnymi kwestiami.

Pani psycholog jest osobą bardzo uprzejmą.
Czasami zdarza jej się odwoływać wizyty.

Ogólnie nie polecam. Po 8/9 spotkaniach mówiłam o swoich problemach jak do ściany. Nie uzyskałam żadnych porad i wskazówek. Zbyt mało kompetentna. Osobie trzeciej nieupowaznionej udzieliła informacji o moim stanie.

Lekarz trudnodostepny. Przyjmuje rzadko i często dowołuje wizyty. Wizyty powinny być chyba co tydzień, a zdarza się, że są raz 3 tygodnie nawet. Ogólnie mnie nie pomogła.

Pani doktor sprawia wrażenie zimnej osoby, której nie zależy na samopoczuciu pacjenta. Odradzam.

Kiepska, nie ma certyfikatu psychoterapeuty, nie wiadomo w jakim nurcie psychoterapeutycznym pracuje, ni polecam.

Bardzo miła pani. Kompetentna. Uprzejma i dobrze podchodzi do pacjenta. Nie poucza ale stara się zrozumieć i pomóc jak najlepiej potrafi.