lekarz Karolina Ochman

1,8
1,7
1,9
1,6

Smutne, ale taki lekarz w klinice leczenia niepłodności to chyba jakaś pomyłka. Nadmienię, że nie kwestionuję wiedzy pani doktor, a jej podejście do ciężarnej pacjentki. Zupełny brak informacji i wyjaśnień. Podczas wizyty dowiedziałam się, że mam bardzo wysokie zagrożenie urodzenia dziecka z ZD, wypisano mi skierowanie na amniopunkcję i oschle pożegnano! Krew mi odpłynęła do palców stóp i prosiłam o wyjaśnienia wyników. Niestety, ponownie usłyszałam, że ryzyko jest bardzo duże i do widzenia. Zostałam zupełnie sama z taką informacją, trzy dni czytałam, o co chodzi w tych wynikach a powinnam to usłyszeć od owej pani genetyk! No nic, nie każdemu empatii równo dali😪

Pani doktor bardzo lakonicznie udziela informacji.Pacjenta traktuje bezosobowo,brak szczegółowych informacji które wyjaśnią wątpliwości powoduje że kobieta w ciąży jest zagubiona.

NIE POLECAM PANI DOKTOR NIE PRZYJEMNA NIE SŁUCHA PACJENTA , NASTAWIONA TYLKO NA ZYSK $ LUDZI TRAKTUJE JAK PRZYSŁOWIOWE CHODZĄCE DOLARY KOMPETENCJI WG MNIE NIEWIELE NARAZIŁA NA NIE POTRZEBNY STRES SZKODA ZE TACY LUDZIE MAJA LECZYĆ SKORO BARDZIEJ SZKODZĄ NAPRAWDĘ NIE POLECAM ANI PANI DOKTOR ANI KLINIKI W KTÓREJ PRZYJMUJE (Gdańsk - ul. Rajska)