lek. dent. Karolina Stanisławska

Jestem pacjentką Pani dr Karoliny Stanisławskiej od roku 2016. Ząb, na którym z jednej strony trzymał się mostek został zaatakowany przez próchnicę. Kiedy zdecydowałam się na jego leczenie nastąpiła pandemia koronawirusa i mój mąż z obawy przed zarażeniem się, wymógł na mnie, abym przerwała leczenie. Po ustąpieniu pandemii okazało się, że nie udało się uratować tego zęba. Korzystając z NFZ, zęba usunęłam i mostek też musiał być usunięty. Szukałam dentysty bliżej mojego zamieszkania. Chociaż Pani dr Stanisławska była dla mnie bardzo miła, uprzejma i kompetentna, jednak chciałam leczyć się bliżej mojego miejsca zamieszkania. Odwiedziłam kilka gabinetów dentystycznych, jednak wszędzie słyszałam, że jest zbyt duża przerwa i że nie da się zrobić mostka, i proponowano mi protezę. Udałam się więc po poradę do mojej Pani Doktor, która stwierdziła, że może zrobić ten mostek. Ze względu jednak na dość wysoki koszt leczenia chciałam zrezygnować, ale Pani Doktor zaproponowała opłacenie w ratach za 0%. I tak mam już załozony mostek i spłacony dług, i jestem bardzo zadowolona. Mostek jest wykonany w sposób mistrzowski i kolor dobrany idealnie. Dziękuje Pani Doktor za empatię i zaufanie, a przede wszystkim za profesjonalizm. Polecam Panią Doktor Karolinę Stanisławską wszystkim osobom dbającym o piękne i zdrowe zęby.
Irena tel. 507 805 486

Pani doktor jest godna polecenia. Od kilku miesięcy razem z mężem korzystamy z usług stomatologicznych pani Doktor i zamierzamy tu pozostać.

Zawsze miła , nie miałem żadnych zastrzeżeń do wizyt . Kilka lat minęło i plomby dobrze się mają. Mam iść do pani doktor na kontrolę zębów. Mam pietra. Jak to przed dentystą.

Świetna Pani dentystka. Bardzo sprawnie i szybko wyleczyła mi moje zęby, wszystko odbyło się w bardzo pogodnej atmosferze. Pani Karolina wzbudza zaufanie. Zawsze znalazła dla mnie termin nawet w bardzo późnych godzinach wieczornych. Kompletnie nie rozumiem negatywnych opinii pań "matek", bo im dzieci płaczą. Ehhh. Serdecznie polecam!

Serdecznie polecam!

Na nas pani doktor też nie zrobiła dobrego wrażenia. To było pierwsze zetknięcie syna z dentystą w wieku 7 lat i zaowocowało poważnym lękiem. Borowanie zęba, który jest mocno uszkodzony bez znieczulenia i nie przestawanie, mimo płaczu i krzyków dziecka - to mówi samo za siebie. Byłam zdziwiona, że nie dała synowi znieczulenia, natomiast twierdziła, że w tym wieku jest jeszcze za wcześnie na zastrzyk. Ponieważ leczenie było dość kompleksowe poszliśmy z synem do niej na drugą wizytę i wtedy okazało się, że znieczulenie można dziecku spokojnie podać... Po doświadczeniach na pierwszej wizycie syn w ogóle nie chcial dać się dotknąć lekarce, płakał i bronił się przed zabiegiem. Zamiast spróbować mu spokojnie wytłumaczyć, to pani kazała mu wyjść, bo już czeka nastepny pacjent i że ona nie ma czasu na takie marudzenie. Straszyła dziecko, że będzie musiala go tak zostawić (już był znieczulony) i generalnie miała postawę, że histeryzuje. Gdy syn dał się w końcu namówić na to, żeby otworzyć usta, ale zgłaszał bój przy borowaniu mimo znieczulenia, to popatrzyła na niego i powiedziała: "Nie kłam".
Pani doktor jest generalnie mało cierpliwa, gdy coś nie idzie po jej myśli przestaje być miła, zaczyna komentować sytuację w bardzo nieprzyjemny sposób.
Może Pani doktor nie powinna po prostu leczyć dzieci, skoro taką trudność sprawia jej zrozumienie, że to pacjenci, którzy wymagają specjalnego podejścia?
Ja mam straszne wyrzuty sumienia, że w ogóle poszłam tam z dzieckiem. Może do dorosłych ma lepsze podejście, natomiast jeśli ktoś z Państwa zastanawia się nad wybraniem się tam ze swoimi dziećmi, to ja osobiście odradzam.

Pani Doktor jest super specjalistą, boję się chodzić do dentysty a jednak. Przeprowadziła mi pełne leczenie kilku zębów i jestem super zadowolony. POLECAM!!

Ta Pani nie powinna zajmować się tym zawodem, mam podobne doświadczenie jak zdegustowany mojego syna Pani dosłownie wyrzuciła ściągając go z fotela i wypchnęła do poczekalni mówiąc , że specjalnie dla nas przyszła do pracy wcześniej, a syn 5 lat nie chce otworzyć buzi. Następnie powiedziała do niego, że tata za wizytę zapłaci 100 choć nic jeszcze nie zrobiła. Do mnie powiedziała, że jej czas kosztuje mnie 100. Gdy powiedziałem że nie zapłacę nic bo nic przecież nie zrobiła prócz tego że nakrzyczała na dziecko i jakie jest jej podejście do dzieci zaczęła straszyć ,że wyślę mi jakieś wezwanie do zapłaty "nie wiem jakie?"

Znakomity stomatolog! Miałem kanałowo leczonego zęba, trudny przypadek, a wczystko przebiegło sprawnie, szybko i niemal bezboleśnie. Do tego pani Karolina jest bardzo ciepłą i wyrozumiałą osobą, przez co wzbudza zaufanie już od samych drzwi. Serdecznie polecam!

Nie polecam dentystki Karoliny Stanisławskiej z gabinetu w bloku nr 51 na osiedlu Okulickiego w Krakowie. Pierwszy raz doświadczyłem [u][b]szczyt chamstwa i opryskliwości[/b][/u] w stosunku do 6 letniego dziecka, które miało mieć usunięte dwa mleczne ząbki. Wycieczki osobiste do wychowania i brak wpływu na dziecko które płakało i panicznie bało się strzykawki. Wizyta straszna, trauma dla dziecka na całe życie, dentystka poniżej krytyki, zero empatii. Koszt wizyty - za brak usługi 100PLN. ŻENADA. Mam nadzieję, że klienci będą ją omijać z daleka. Nigdy nie spotkałem się z takim ordynarnym chamstwem.