Karolina SzychulskaKarolina Szychulska - zdjęcie profilowe

Karolina Szychulska

Optometrysta

Po negatywnych doświadczeniach w przeszłości z innymi specjalistami z obszaru leczenia wzroku byłem nastawiony bardzo sceptycznie do wizyty u Pani Karoliny jednak muszę przyznać, że jej profesjonalizm i ludzkie podejście zupełne odmieniło moje stanowisko. Badanie odbyło się punktualnie w bardzo przyjemnej atmosferze.

Okulista wysłał mnie do optometrysty i trafiłam do pani Karoliny. Okulary noszę od 15 lat i jeszcze nigdy nie miałam tak dokładnego badania. Z każdego gabinetu wcześniej wychodziłam z diagnozą "astygmatyzm, lepiej nie będzie pani widziała". Okazało się, że rzeczywiście mam astygmatyzm ale jeszcze do tego delikatne ale jednak widzenie podwójne! Pani Karolina sprawnie zauważyła problem, dobrała mi specjalne szkła. Muszę przyznać, że byłam sceptycznie nastawiona. Pierwszy raz zauważono u mnie zeza ukrytego! i jak to możliwe, że po tylu latach i dlaczego ja tego nie widzę? Jednak cierpliwie porównując widzenie w dwóch wariantach okularów - zdecydowałam się na sugestię optometrystki. Dzisiaj, po 2 miesiącach stosowania okularów widze znaczą różnicę - rzadziej boli mnie głowa, świat już mi się nie rozjeżdża przed oczami, ostrość jest dobra. Dziękuję Pani Karolino za ogromne ułatwienie życia!

Pani Karolina to świetny specjalista. Pierwszy raz w życiu przeszedłem takie kompleksowe badanie, a uwzględnione w diagnozie wyniki wprowadziły komfort życia. Jestem mega zadowolony i na pewni wrócę!

Pani Karolina jest niezwykle profesjonalna. Bardzo kompetentna, poświęca czas na dobranie odpowiedniego rozwiązania. Wszystko tłumaczy, szuka rozwiązań optymalnych dla pacjenta. Polecam ją rodzinie i znajomym. Zawsze wychodzę zadowolona i dobrze zaopiekowana z wizyty.

Bardzo miła i sympatyczna .Wszystko zostało super wytłumaczone, naprawdę pełen profesjonalizm. Dopiero po wizycie u Pani Karoliny widzę , że" moje oczy były w dobrych rękach":) Polecam

Kind, professional, thorough examination, excellent English. Karolina took care to examine my eyes carefully. I look forward to my next visit in five years.

Super podejście do pacjenta. pełny profesjonalizm przy badaniu- dokładną i szczegółowa optometrystka. Polecam każdemu kto musi mieć dobrze dobrane okulary. Fachowa obsługa w salonie.