Medicover Optyk AtriumMedicover Optyk Atrium - zdjęcie profilowezdjęcie #1zdjęcie #2zdjęcie #3

Medicover Optyk Atrium

Kompleksowość leczenia

O nas

Salon Medicover Optyk oferuje:

Kompleksowe badanie wzroku wykonywane przez wykwalifikowanych optometrystów,
specjalizujących się w dobieraniu korekcji optycznej i aplikacji ...

Salon Medicover Optyk oferuje:

Kompleksowe badanie wzroku wykonywane przez wykwalifikowanych optometrystów,
specjalizujących się w dobieraniu korekcji optycznej i aplikacji soczewek kontaktowych.
Dobór soczewek (miesięczne, dwutygodniowe, jednodniowe)
Dobór okularów:
korekcyjne - już od 100 zł
progresywne
do pracy przy komputerze
do czytania
przeciwsłoneczne
do uprawiania sportu z możliwością wstawienia korekcji
Salon Medicover Optyk Atrium zapewnia szeroki wybór modnych i stylowych oprawek światowych marek oraz bogatą gamę okularów renomowanych firm i znanych projektantów.

Personel salonu pomoże również w doborze okularów dopasowując je do zdrowotnych potrzeb, kształtu twarzy, typu urody a także osobistego stylu.

Dla pacjentów Medicover i członków programu MEDICLUB przewidziane są specjalne zniżki. O szczegóły zapytaj pracowników salonu.

Nasi lekarze

Opieka medyczna
Dostępność informacji
Wyposażenie pomieszczeń
Kompleksowość leczenia

Niestety nie mogę wystawić tak dobrej opinii ja inni. Totalna porażka. Okulary miesiąc od odebrania porysowane szkła (mino dbania i stosowania się do zaleceń producenta i sprzedawcy). Jedno szkło lekko się rusza. Reklamacja i obsługa poniżej krytyki. Nie chce opisywać szczegółów ale bardzo duże rozczarowanie jak na taką firmę. Nic się nie należy i nic nie uznają wszystko wina klienta i propozycja połowy kwoty celem wymiany szkieł na nowe oczywiście bez żadnej gwarancji ze sytuacja się nie powtórzy. Nie polecam. Mili tylko do momentu zapłaty i to nie małych pieniędzy.

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat placówki
Przeczytaj poradnik dodawania opinii