lekarz Karolina Wasilow

2,5
2,5

Będąc na umówionej wizycie w przychodni Intercor ( pierwsza wizyta) czekałam na Panią Doktor 30 minut. Oczywiście byłam w recepcji pytać się o Panią Doktor ( bo już przychodziły kolejni pacjenci) - dowiedziałam się od Pani w recepcji, że nie pomoże bo NIE ( OBURZONA, ŻE JĄ O TO PROSZĘ). Mąż poszedł do zarządu Intercor, zgłosić zaistniałą sytuację. Po próbach dodzwonienia się Pani Doktor Karolina wyszła sobie z pomieszczenia socjalnego. Zaskoczona, że Ja pacjenci szukają, wiedziała o umówionych wizytach ponieważ potwierdziła to podczas rozmowy telefonicznej z dyrekcją. Uważała, że nic się nie stało. Potraktowała mnie chłodno.
Na złożoną skargę oficjalną drogą nie otrzymałam wyjaśnienia do dnia dzisiejszego.

Pani Karolina jest cierpliwym, kompetentnym i godnym zaufania lekarzem. Odpowiada na wszystkie pytania, dokładnie wyjaśnia. Ważny jest dla niej komfort pacjenta. Serdecznie polecam!

Wyniki badań przesyłane w formie zdjęcia monitoru komputera, nieczytelne. Kiedy poprosiłam o wyniki w formie papierowej uslyszalam, że muszę złożyć wniosek i czekać na jego rozpatrzenie 2 tyg....??!! Do dzisiaj nie mogę tego pojąć... Brak kontaktu z lekarzem( nieodbieranie, brak oddzwonienia, brak odpowiedzi na SMS). Nie polecam.

Kiepskie podejście do pacjenta, w zasadzie to mogłem sam sobie wypisać receptę i powiedzieć co mi jest, a nie przeszkadzac Pani doktor.

Profesjonalistka. Jest bardzo miła i potrafi odpowiedzieć na każde zadane jej pytanie. Najlepsza w swojej dziedzinie. Niezastąpiona.

Lekarz który nie rozumie chyba do końca swojej roli, ma problem z laskawoscia wypisanie RP nieprzerwanie,nie miła dla ludzi chyba robi łaskę że leczy lub probuje PRIMU NON NOCERE