lekarz Katarzyna Adamczewska

Pediatra

Prawdziwy lekarz z powołania😊 moje dzieciaczki uwielbiają doktor Kasię 😊 nigdy nie odmówiła Nam wizyty nawet jeśli miała już komplet zapisanych pacjentów danego dnia. Zawsze miła uśmiechnięta wyjaśnia wszystkie wątpliwości i skrupulatnie odpowiada na każde pytanie. Jej ogromną zaletą jest to że nie jest zwolennikiem podawania antybiotyków bez wyraźnej konieczności.Dla Nas najlepszy pediatra pod słońcem 😊 wdzięczna mama Bartusia i Mai 😊

Bardzo miła, wrażliwa i empatyczna. Nie patrzy nerwowo na zegarek, poświęca maksymalną ilość czasu dla małych pacjentów. Odpowiada na każde pytania rodzica, a dzieci ją kochają to chyba najlepsza rekomendacja :)

Wciąż poszukujesz "Pediatra Ozorków"?

Parceli 5

Sienkiewicza 137/141
91-202 Łódź
Ks. Skorupki 5
95-039 Sokolniki-Las
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "CENTRUM MEDYCZNE OLMEDICA M. OLSZEWSKI SPÓŁKA JAWNA"
ul. Jana Kilińskiego 11
99-100 Łęczyca