mgr Katarzyna Badeńska

Psycholog, Psychoterapeuta

3,6
3,6
3,7

Nie liczcie na pomoc u Pani Badeńskiej. Na państwowych wizytach na Narodowy Fundusz Zdrowia zajmuję się pacjentem wyłącznie do czasu aż natrzaska łatwych pieniędzy z NFZ na wstępnych testach psychologicznych, gdzie wypełnia je kilka osób jednocześnie bez obecności terapeuty, a pieniądze z NFZ spływają jak za czas każdej z osób twarzą w twarz z terapeutą. Celowo podchodzi skrajnie ocennie i pejoratywnie do pacjenta by go zniechęcić. Po tym intratnym finansowo etapie odsyła gdzie indziej, jest z tym o tyle problem, że "gdzie indziej" chce kartotekę, a rejestracja bezprawnie odmawia wydania kserokopii kartoteki do czasu aż Pani Badeńska "się zgodzi" ją "zatwierdzi", czytaj sfałszuje kartotekę do stanu nadającego się na export poza poradnie, co trwa w jej tempie..

Pani Badeńska wysłuchała mnie cierpliwie, chociaż wiem, że to niełatwe. Zrozumiała moje problemy i pokazała mi, jaką drogą mam się z nimi uporać. Teraz wszystko wydaje się prostsze i chce mi się żyć :) Wychodzę na prostą - ale wiem, że jeśli kiedykolwiek będę potrzebowała wsparcia psychologa, to wrócę do niej, nie chcę do nikogo innego, na innych się zawiodłam. Polecam całym sercem, a Pani życzę wszystkiego dobrego!

Nie polecam naprawdę warto poszukać kogoś innego leczyłem się u tej pani 2 miesiące i nic granie na zwłokę

dziękuję mojej znajomej, że poleciła mi terapię u pani Katarzyny. myślałem że jestem beznadziejnym przypadkiem, ale dzięki pani mgr w moim życiu zaczyna się układać. gorąco polecam

Dziękuję Pani Kasi , że jestem. To wyraz najwyższej kompetencji tej osoby.

Dziękuję Pani Kasi , że jestem. To wyraz najwyższej kompetencji tej osoby.

W momencie gdy szukałam wsparcia i pomocy w zrozumieniu siebie i tego co się dzieje w mojej rodzinie - uzyskałam fachowe POMOC. Polecam wszystkim w trudnych momentach życia gdy koleżanka i przyjaciółka już nie jest w stanie Ci pomóc. Terapia pomogła mi nauczyć się cieszyć życiem. Polecam wszystkim w potrzebie. :)

Wspaniały psycholog"wyprostowałem swoje życie".polecam.już po pierwszej rozmowie wiedziałem że pomoc będzie w pełnym wydaniu.żadnych skrupułów,owijania w bawełnę.dziękuję Bogu że trafiłem na terapię do Pani mgr.

dziękuje Pani Kasiu> nie muszę jechać do Krakowa po pomoc.

dziękuje Pani Kasiu> nie muszę jechać do Krakowa po pomoc.

Wreszcie mi ktoś naprawdę pomógł! Zostałam cierpliwie wysłuchana i ta pani podeszła z pełnym zrozumieniem do moich problemów. Dotychczas mnie wszędzie lekceważyli. Polecam tą psycholog

Pani Kasia jest bardzo cierpliwym i dobrym lekarzem. Leczę się u niej od 6 mieięcy i odczuwam sporą poprawę. Gorąco polecam!