lek. dent. Katarzyna Bartoszek

Po raz pierwszy w życiu miałam wykonane u Pani Doktor protezy zębowe. Wyglądam w nich i czuję się świetnie choć miałam ogromne obawy czy zdołam je zaakceptować. Byłam tylko raz u poprawki. Bardzo gorąco polecam.

Bardzo gorąco polecam.

Bardzo fachowo. Duża wiedza. Wyczerpująco udziela informacji na wszystkie pytania. Cierpliwość. Polecam.

Gabinet, który nigdy nie odmawia pomocy w ramach NFZ. Nie jest to tylko moja opinia. W mojej miejscowości wyznaczono mi wizytę z bólem zęba na za dwa tygodnie. Podobnie sąsiadka miała z dzieckiem . Bardzo polecam i dziękuje.

Pani Doktor to nie tylko świetny fachowiec, ale przede wszystkim bardzo dobry człowiek. Duże serce i wyrozumiałość dla ludzi starszych. Bardzo polecam w imieniu moich rodziców.

Jestem żywą reklamą gabinetu Pani Doktor. Wykonane przez nią zęby są tak naturalne i tak dobrze się w nich czuję, że nikt nawet się nie domyśla, że są sztuczne.Bardzo, bardzo polecam

Bardzo dobra dentystka. Pojawiłem się w gabinecie pani doktor zapisany przez żonę. Moje uzębienie ze strachu przed dentystą było w opłakanym stanie.Pani Bartoszek poleczyła pięknie i powyrywała bezboleśnie wymagające tego zęby. Bez żadnego naciągania i wszystkie na narodowy fundusz. Również miła pani asystentka. Polecam z ręką na sercu ten gabinet.

Pani Doktor przyjęła mnie z dzieckiem poza godzinami pracy. Nie wzięła pieniędzy. U innego dentysty córeczka nie chciała nawet otworzyć buzi, a teraz pyta, kiedy znowu pójdziemy założyć "plastelinkę".Bardzo gorąco polecam.

opryskliwa, nie zmienia rękawiczek, nie ma podejścia dla dzieci

opryskliwa, nie zmienia rękawiczek, nie ma podejścia dla dzieci

Trafiłem do Pani Doktor przypadkiem, kiedy mój poprzedni dentysta był chwilowo niedostępny. Jestem pod wrażeniem. Sympatyczna, profesjonalna, wzbudza zaufanie, Zostanę stałym pacjentem.

Profesjonalizm i cierpliwość. Pani Doktor uratowała mi ząb, który inny lekarz zakwalifikował do usunięcia. Dziękuję.