mgr Katarzyna Bilnik-Barańskamgr Katarzyna Bilnik-Barańska - zdjęcie profilowe

mgr Katarzyna Bilnik-Barańska

Psycholog, Psychoterapeuta

Jestem psychologiem i psychoterapeutą, prowadzę psychoterapię indywidualną osób dorosłych, par i małżeństw oraz interwencję kryzysową.
Oferuję wsparcie w zakresie:
- ...

Oferuję wsparcie w zakresie:
- obniżony nastrój, depresja
- zaburzenia lękowe
- trudności w relacjach z partnerem, rozstanie
- stres i jego konsekwencje
- zaburzenia emocjonalne
- strata, żałoba
- interwencja kryzysowa
- psychologia sportu
- zmiany życiowe

Polecam tego terapeutę. Kompetentna, uprzejma, szczegółowo tłumaczy z czego biorą się problemy i pomaga je rozwiązać. Nie daje gotowych rozwiązań, tylko skłania do myślenia i refleksji nad sobą.

Osoba kompetentna, przedstawia trafne diagnozy, miła, z poczuciem humoru. Ma dużą wiedzę i z tego co wiem wciąż się rozwija. Polecam

Z czystym sumieniem mogę polecić Panią Kasię. Jest bardzo sympatyczna, miła i otwarta, dzięki czemu rozmowa nawet na najtrudniejsze tematy nie jest bardzo stresująca a wręcz przyjemna. Wysłuchuje wszystkiego, co druga osoba ma do powiedzenia i zadaje bardzo ciekawe, dające do myślenia pytania. Mam wrażenie, że potrafi sprawić, że każdy problem po spotkaniu z nią jest troszkę mniejszy.

Naprawdę wspaniały psycholog. Trafiłam do Pani Katarzyny z dość sceptycznym podejściem do terapeutów( przerobiłam ich przynajmniej kilku). Ujęła mnie swoim zaangażowaniem, pełnym profesjonalizmem, a przy tym nie czułam się traktowana "z góry". Bardzo szybko zyskała moje zaufanie. Myślę, że dużo robi jej otwartość na drugiego człowieka i absolutnie zaraźliwy uśmiech. Gorąco polecam.