mgr Katarzyna Bilnik-Barańskamgr Katarzyna Bilnik-Barańska - zdjęcie profilowe

mgr Katarzyna Bilnik-Barańska

Psycholog, Psychoterapeuta

Jestem psychologiem i psychoterapeutą, prowadzę psychoterapię indywidualną osób dorosłych, par i małżeństw oraz interwencję kryzysową.
Oferuję wsparcie w zakresie:
- ...

Oferuję wsparcie w zakresie:
- obniżony nastrój, depresja
- zaburzenia lękowe
- trudności w relacjach z partnerem, rozstanie
- stres i jego konsekwencje
- zaburzenia emocjonalne
- strata, żałoba
- interwencja kryzysowa
- psychologia sportu
- zmiany życiowe

Pani Kasia jest super terapeutką :) Pomogła mi odzyskać wiarę w siebie, akceptację siebie i pomogła dotrzeć do pokładów radości jakie w sobie uwięziłem :) Dziękuję i bardzo polecam.

Nie będę oryginalna w swojej opinii, ale Pani Kasia, to prawdziwy lekarz duszy z powołania :). Od razu po wejściu z gabinetu czuć ciepło, otwartość i empatię, co i mnie pozwoliło się bardziej otworzyć. Była świetnym drogowskazem, doradcą i towarzyszem w mojej drodze do pokonania własnych demonów, dzięki czemu bardzo szybko udało mi się je pokonać, za co z pewnością będę Pani Kasi dozgonnie wdzięczna! Pani Kasiu, proszę robić to co Pani robi dalej, bo wychodzi Pani to świetnie! :)

Dziękuję Pani Katarzynie za jej wiarę, optymizm i zaangażowanie! Bardzo mnie uspokoiła i ukształtowały mi się dalsze moje działania. Dobrze, że tu znalazłem taką Panią psycholog i uważam, że w pełni zasługuje na polecenie innym osobom szukającym pomocy.

Pani Kasia jest życzliwą, sympatyczną i kompetentną osobą. Pomogła mi - i to bardzo. Dzięki jej pomocy, podpowiedziom i sugestiom odnalazłem się ponownie w realiach życia. Natchnęła mnie dużą dawką optymizmu za co jestem jej niezmiernie wdzięczny. DZIĘKUJĘ!.

DZIĘKUJĘ!.

Idealna, pełen profesjonalizm, bardzo dobre podejście, poczucie humoru. Miła i kompetentna. Godna polecania. Najlepszy specjalista jakiego poznałam ;-)

Kompetentna, pełna pozytywnej energii - po prostu wspaniała! Zasób wiedzy ogromny! Serdecznie polecam, na pewno pomoże.

Pani Kasia to bardzo dobry psycholog, jest kompetentna i budzi zaufanie. Jest też sympatyczna i zawsze uśmiechnięta. Mam wrażenie, że jest też tolerancyjna i nie ocenia. Nie daje gotowych rozwiązań, tylko zadaje pytania, które powodują, że samemu dochodzi się do pewnych wniosków. Plusem jest też to, że sesje zawsze punktualnie się zaczynają a gabinet jest przytulny i ładnie urządzony.

Fachowość i kompetencja okraszona dużą dawką pozytywnej energii i dobrego humoru. Mgr Bilnik-Barańska pomogła mi poukładać sobie w głowie sprawy, z którymi sobie dotychczas nie radziłem. Zdecydowanie polecam!

Do pani Kasi trafiłam z powodu sytuacji kryzysowej w moim życiu, z którą związany jest stan depresyjny. Miałam mieszane uczucia co do wizyty u psychologa, ale już po pierwszej wizycie wiedziałam, że to była dobra decyzja. Z Pani Kasi emanuje ciepło i zrozumienie, czuję się przy niej swobodnie i potrafię się otworzyć. Cały czas pracujemy nad polepszeniem mojego stanu i jeszcze długa droga przed nami. Ale już na dzień dzisiejszy mogę powiedzieć, że te spotkania bardzo dużo mi dają. Skłaniają do refleksji i zastanowienia się nad sobą i nad tym w jaki sposób odbieram świat. A co najważniejsze, doszłam do tego, że odczuwanie złych emocji nie jest niczym niewłaściwym. Dziękuję.

Pani Kasia jest świetnym terapeutą. Dzięki niej nabrałem pewności siebie i podwyższyła się moja samoocena. Nie mam już problemów z nawiązywaniem relacji, polubiłem siebie i cieszę się każdym dniem. Pani Kasia zaraża optymizmem a na sesjach bywało bardzo wesoło dzięki jej poczuciu humoru. Ponadto jest bardzo tolerancyjna i nie czułem się przez nią oceniany. Polecam szczególnie młodym ludziom, bo ma z nimi świetny kontakt.