lekarz Katarzyna Bilska-Pacut

Również polecam. Bardzo konkretny i sympatyczny lekarz. Robi dokładny wywiad, pyta o choroby w rodzinie. Omawia wyniki badań, tłumaczy, doradza.

Lekarz wspaniały. Konkretna, nie owijająca w bawełnę specjalistka.naprawdę zależy jej na zdrowiu pacjenta. Jeśli widzi że coś jest nie tak od razu kieruje na badania, co wiecej, po kolejnych wizytach pyta jak wyszły badania u innych specjalistów. I jasno tłumaczy problem oraz jego następstwa jeśli się nie zastosuję do zaleceń. Jest to osoba zaangażowana, dynamiczna i konkretna . Nie przepisuje wymyślnych drogich leków. Bardzo profesjonalny lekarz. Pozdrawiam i polecam.

Polecam goraco dr Bilska, przesympatycza, ciepla osoba. Udziela wyczerpujacych odpowiedzi na pytania, omawia zrozumiale wyniki badan, zawsze dąży do rozwiazania problemu przy czym nie zaleca milion niepotrzebnych badan.