dr n. med. Katarzyna Borowska

Dermatolog, Lekarz sądowy

Jestem bardzo zadowolona z Pani doktor. Od kilku lat borykałam sie z problemami skóry. Stosowałam masę zabiegów jednak tylko kuracja przeprowadzona przez panią doktor miala pożądane rezultaty. Polecam. Bardzo dobry specjalista.

Zdecydowanie nie polecam dr Borowskiej. Jest nieskuteczna - kurzajkę na stopie usuwała mi 3 razy, a nadal ją mam. Pierwsze co robi to wręcza wizytówkę do swojego prywatnego gabinetu i namawia na płatne drogie zabiegi. Jest przy tym mocno napastliwa. Nie jest zainteresowana dolegliwościami, przy których nie może dodatkowo zarobić zabiegiem, nawet nie spojrzała na to co jej pokazywałam.