Lekarz Sądowy

Lekarz sądowy, Lekarz rodzinny

Poradnia lekarza rodzinnego
Szara 10
41-200 Sosnowiec

Jestem dlugoletnia pacjentka dr Kowalskiego i chce powiedziec ,ze jest to bardzo rzetelny ,dokladny i pomocny lekarz. Ma dobre podejscie do pacjenta .Uwazam ,ze gdyby wszyscy lekarze tak zajmowali sie chorymi nie bylo by sutuacji dramatycznych.Naprawde godny polecenia
Opinia dodana przez: aleksandra

lekarz Krystyna Malecka

Lekarz sądowy, Internista

ABCD
Aleje Jerozolimskie 123

Najbardziej kompetentna pani doktor jaką do tej pory spotkałam. Potrafi wysłuchać pacjenta, jest miła i cierpliwa a ponadto bardzo rzeczowa i pomocna. Przepisane leki mi pomogły
Opinia dodana przez: Ewelina

dr n. med. Tadeusz Jędrzejczyk

USG ortopedyczne, Traumatolog

Gliwice

bardzo dobry, podchodzący z sercem do pacjenta, wysoka kompetentność, cierpliwość, b.dobre wyniki leczenia

Zakład Medycyny Sądowej UM
ul. Sędziowska 18a
Łódź

Niezwykle rzeczowa i kompetentna Pani Doktor.

dr n. med. Grzegorz Kowalski

Lekarz sądowy, Chirurg ogólny

ZOZ w Świętochłowicach Sp. z o.o.
ul. Chorzowska 38
41-605 Świętochłowice

Powtarzam za innymi - wspaniały lekarz, a przede wszystkim Człowiek. Cierpliwie wyjaśnia, przekonuje do sposobu leczenia. Przed zabiegiem rozmawia i uspokaja. Nie tylko daje swój numer telefonu, ale i odbiera połączenia - co nieczęsto zdarza się lekarzom. Naprawdę, jeśli już ktoś musi, warto oddać się w ręce tego lekarza. Jestem po operacji zmniejszenia żołądka i nie sądziłem , że przebiegnie wszystko tak sprawnie. Warto jeszcze dodać, że technicznie, a raczej ...
Opinia dodana przez: marek

lekarz Roman Wasilewski

Wizyty domowe, Lekarz sądowy

PRYWATNA PRAKTYKA - LEKARSKA
Czarnieckiego 16
95-015 Głowno

Bardzo dobry lekarz, wspaniały człowiek, potrafiący słuchać pacjenta. Wizyty nie drogie, a czasami nawet za darmo przyjmie. Właściwy człowiek na właściwym miejscu. Lekarz z powołania :)
Opinia dodana przez: anwa

Przychodnia poz
3-go Maja 12
37-100 Łańcut

Tak w skrócie:
Dnia 5. 08. 2014 tj wtorek około godziny 19:15 przywiozła mnie dziewczyna ze znajomym do Krotoszyńskiego szpitala. Powód ? rana cięta toporkiem prawej dłoni na wylot. Pielęgniarka pełniąca tego dnia dyżur bez wcześniejszego sprawdzenia stanu zdrowia kazała czekać w kolejce około 2 godziny. Kiedy po 15 min zaczęło mi się robić słabo i palce zaczęły drętwieć poprosiłem ową pielęgniarkę czy lekarz mógłby zobaczyć mój stan. zostałem zbluzgany, ...
Opinia dodana przez: Mateusz

lekarz Stanisław Petlic

Reumatolog, Lekarz sądowy

33-112 Tarnowiec

zdecydowanie polecił bym go znajomym bardzo dobrze umie określić powód choroby postępowanie w danej chorobie
Opinia dodana przez: petlic123

dr n. med. Jarosław Kozera

Proktolog, Lekarz sądowy

al. Tysiąclecia 17
32-300 Olkusz

- Najbliższa mi osoba z rodziny obdarzyła Pana dr. bezgranicznym zaufaniem,
jak się okazało zupełnie na wyrost.
- Uwiódł ją Pan nowoczesnym sposobem leczenia /zespolenie okręż.-odb. zamiast kolostomii./ Zabrakło uprzedzenia, że w razie nieudanego zabiegu operacyjnego który Pan dr. osobiście wykona może doprowadzić ją do niewydolności wielonarządowej: zapalenie otrzewnej, wstrząsu septycznego, ostrej niewydolności oddechowej, niewydolności krążenia, niewydolności nerek, a w konsekwencji do śmierci.
- Pan dr. poświęcił ...
Opinia dodana przez: Iwona Łuczyk

Jestem bardzo zadowolona z Pani doktor. Od kilku lat borykałam sie z problemami skóry. Stosowałam masę zabiegów jednak tylko kuracja przeprowadzona przez panią doktor miala pożądane rezultaty. Polecam. Bardzo dobry specjalista.
Opinia dodana przez: Ola