lekarz Katarzyna Chirowska-Żak

2,1
2,4
2,1
1,9

nawet nie wiadomo co napisać lekarzem to nie idzie tej pani nazwać dla mnie tragedia przepisuje leki nawet sama nie wie jakie takie leczenie to jest dramat i teraz czekając na neurologa 3 miesiące z nadzieją że ci pomoże i trafiasz na takiego lekarza to się odechciewa wszystkiego ja jak bym tak pracował jak ona leczy po miesiącu z nagana bym był wywalony omijać szerokim łukiem

Lekarz nadpobudliwy nerwowo, drażliwy i nie mily przez co wizyta jest niekomfortowa. Traktowanie pacjenta z góry.

Dramat !! Ta kobieta minęła się z powolaniem!! Powinna pracować w kiosku ruchu!! Co pacjent to Przerwa (Nie wiadomo na co) do miłych też niezależny. Moje wrażenie jedno "gdzieś czas i ... pacjentów" masakra

Osoba skrajnie niekompetentna i nierzetelna. wrogo nastawiona do pacjenta, nieuprzejma, niepomocna traktująca pacjenta jak gónwo. Spóźniła się oczywiście 90 minut , ani dzień dobry, ani przepraszam Państwa. NIC. A przyjmować zaczęła po kolejnych 20 minutach. SZOK! Nie polecam. Unikać jak ognia tej sfrustrowanej matrony.

Kompetentna pani neurolog, bardzo dużo czasu poświęca na konsultacje z pacjentem, zanim podejmie właściwą diagnozę.

Ta pani jeszcze dużo musi się uczyć od swoich kolegów lekarzy,prawdziwych neurologów, którzy potrafią wykonać zwykłe badanie neurologiczne, po którym wiadomo na co się jest chorym. Ta pani leczyła pacjentkę przez ponad dwa lata nie rozpoznając właściwej choroby, podawając jej tylko środki przeciwzapalne i przeciwbólowe, a potem wzorując się na kolegach szpitalnych przepisała te same leki co pacjentka otrzymywała w szpitalu.Każdy może być takim lekarzem, tylko co z poszkodowanymi pacjentami,którzy stracili dwa lata właściwego leczenia.

zgadzam się z większością opinii, wredna baba, oceniła , że jestem zdrowa i nic mi nie dolega, badając mi jedynie ciśnienie!!!!! nie pozwoliła się wypowiedzieć, wyśmiała diagnozę i sposób leczenia innego lekarza i stwierdziła, że skończyła ze mną rozmowę-szczyt chamstwa, myślę, że życie samo zemści się na niej, prędzej, czy później, więc szykuj się doktorku

Babsko beznadziejne aroganckie i nieuprzejme!

Babsko beznadziejne aroganckie i nieuprzejme!

Pani doktor obraziła się za to , że jej terapia farmakologiczna okazała się nieskuteczna !

Więcej takich ludzi w służbie zdrowia i przyjdzie nam umierać na ulicach.Całe szczęście,że w porę się zorientowałem i dałem nogę.Z opowiadań wiem,że jako orzecznik jest jeszcze gorsza,zatem drżyjcie narody!