lekarz Katarzyna Chirowska-Żak

2,1
2,4
2,1
1,9

Nie polecam bardzo nieuprzejma ,nie liczy się z zdaniem pacjenta,wywyższa się ,zero wyrozumiałości do pacjenta.

Jest to lekarz po prostu zły... WYKONUJĄC PEWNĄ FUNKCJE LEKARZ TEN PRACUJE NA "ZAMÓWIENIE" WYDAJĄC KRZYWDZĄCE OPINIE PRYWATNIE DZAŁA INACZEJ JEST WSTANIE W TRZECH ROŻNYCH MIEJSCACH WYDAĆ TRZY RÓŻNE OPINIE TEJ SAMEJ OSOBIE -kobieta która gdzieś SPRZENIEWIERZYŁA swoją przysięge MAMY NADZIEJE ŻE LOS SAM ZAPŁACI TEJ KOBIECIE ZA KRZYWDY ;-NIE JEST PANI LEKARZEM !

Są dobrzy ludzie i źli ludzie, są dobrzy lekarze i źli lekarze. Ta pani jest na chyba słabym lekarzem, aczkolwiek nie mnie oceniać - nie jestem po medycynie. Bezdyskusyjnie jest złym człowiekiem. Problem służby zdrowia polega na tym, że mimo wielu błędów w swej pracy (np. w dokumentacji) nikt tej pani nie zwolni, gdyż ludzi z dyplomem i specjalizacją jest po prostu za mało.

Są dobrzy ludzie i źli ludzie, są dobrzy lekarze i źli lekarze.

Moim zdaniem jest dobrym lekarzem i na dodatek jest też miła

Moim zdaniem jest dobrym lekarzem i na dodatek jest też miła

Ten lekarz jest specjalistą od wyjątkowo nietrafnych diagnoz. Taki nadaje się jedynie do pracy w ZUS - ie, reprezentuje podobny poziom intelektualny i fachowy co reszta lekarzy pracujących na usługach tej Organizacji. Na szczęście można wybrać innego lekarza i to jest Nasza wielka zdobycz po wprowadzeniu konkurencji po upadku komuny. Pozdrawiam Michał z Gliwic.

Ten lekarz jest specjalistą od wyjątkowo nietrafnych diagnoz.

Leczyłam się u doktor Chirowskiej w publicznej klinice, później prywatnie. Zadowolona nie jestem. Prywatnie zdiagnozowała mi zupełnie coś innego niż w klinice. Poza tym sprawiała wrażenie niekompetentnej. Pomijam fakt, że spóźniała się conajmniej godzinę. O uprzejmości zbyt miło też nie mogę powiedzieć.

pani doktor, spozniona prawie godzine do gabinetu szla sobie spacerkiem w sukni z 'rozpierdlakiem' po sam tylek. nie wzbudza zaufania. w gabinecie arogancka, zachowywala sie jakby nie wiedziala po co ona albo ja tam jestem (a jestem powaznie chora). sama z siebie ani recepty ani skierowania nie potrafila napisac. trzeba bylo jej wszystko dyktowac. jeszcze sie dopytywala 'ale czemu? ale czemu?' taka ciemna niemota. jesli ktos szuka POWAZNEGO lekarza - nie polecam.

Nie rozumiem dlaczego tak malo opinni jest na temat Dr Chirowskiej, jestem jej pacjentka od lat i uwazam, ze to jeden z najlepszych neurologow na Slasku (przepraszamza pisownie, ale nie posiadam polskiej klawiatury). Ona jest naprawde wyjatkowa!

Lekarz godny polecenia innym pacjentom, i jest wzorem do naśladowania dla innych lekarzy. Bardzo dobrze wykonuje swoją pracę!