lekarz Katarzyna Czetwertyńska

2,5
1,5

Nie poszłam do pracy: poszłam do lekarza po 2 rzeczy: 1) skierowanie do proktologa 2) zwolnienie. Skierowanie dostałam, dostałam też zastrzyk w zabiegowym i receptę na ketonal.. ale Dr: nie dostane zwolnienia, bo "Ona nie wystawia" ja: dlaczego? Dr: Bo ona jest od emerytów i oni nie potrzebują ja: To dlaczego nie informują Państwo o tym, że Pani nie wystawia, podczas rejestracji? Dr: Właśnie Panią informuje ja: no dobrze, ale czemu nie przy rejestracji Dr: (wzrusza ramionami) ja: (siedzę i myślę, ze to nie możliwe) pytam: Ale dlaczego Pani nie ...

Dr: nie dostane zwolnienia, bo "Ona nie wystawia"
ja: dlaczego?
Dr: Bo ona jest od emerytów i oni nie potrzebują
Dr: Właśnie Panią informuje
ja: no dobrze, ale czemu nie przy rejestracji
Dr: (wzrusza ramionami)
ja: (siedzę i myślę, ze to nie możliwe) pytam: Ale dlaczego Pani nie wystawia, nie wolno Pani?
Dr: tak nie wolno
ja: Ale czemu? odebrali Pani uprawnienia?
Dr: (zdecydowanie, bez chwili wahania) Tak, odebrali.
ja: To powinien byc inny lekarz, który może wypisać zwolnienie
Dr: (chyba się zdenerowała że śmiem dopytywać) No ale mówiła pani że sobie juz pani zarezerwowała termin do proktologa, na kiedy?
ja: No zarezerwowałam, na jutro wieczorem
Dr: No i on sie tym zajmie.

Powiem tak, nie cisnęłam juz tematu.. w pracy chyba zrozumieją opoznienie, i jest to nawet logiczne, że zwolnienie wystawi proktolog, ale można było od tego zaczać, przychodzi mi do głowy z 10 normalnych wyjasnień, dlaczego nie dostane zwolnienia.. a nie takie bezczelne okłamywanie.. i brak szacunku.. dosłownie to czułam.. że jestem traktowana jak gówniara, której można powiedziec wszystko..

nie daje zwolnienia kwotując że tylko lekar rodzinny może je wystawić, co jest kompletną bzdurą. Nie pomogła, miałam przez to problemy w pracy