lek. dent. Katarzyna Dąbrowska

Profesjonalizm na najwyższym poziomie. Wspaniały lekarz z cudownym podejściem zarówno do małych dzieci jak i starszych osób. Leczymy się u pani doktor od 7 lat całą rodziną i zawsze jesteśmy zadowoleni z efektów leczenia. Pani doktor jest pani cudownym człowiekiem i lekarzem. Polecam z całego serca.

Pani Doktor zamiast odesłać z problemem do innych specjalistów i otwarcie przyznać, że czegoś nie wykonuje wmawia, że możliwe są tylko rozwiązania dostępne w jej gabinecie - żeby wycisnąć pieniądze. Po paru wizytach u tej Pani jestem skazana na długoterminowe leczenie w innym profesjonalnym gabinecie. Radzę unikać. Jeśli chodzi o gwarancję na jej usługi też nie można liczyć na dogodne terminy. Bardzo źle wspominam.

Pani doktor bardzo sympatyczna, ma podejście do małych pacjentów oraz do ich rodziców. Poświęca tyle czasu ile potrzebuje pacjent i cierpliwie odpowiada na wszystkie pytania, udzielając rzetelnych informacji. Dobry specjalista, polecam.

Pani Doktor to świetny lekarz z bardzo dobrym podejściem do dzieci. Wszystko wyjaśnia i odpowiada na pytania. Lekarz z powołania. Polecam

Po półtora miesięcznym oczekiwaniu na wizytę dla dwóch osób okazało się że nie zostaniemy przyjęci z Żoną bo Pani nie ma zapisanej wizyty. Żona pokazała Pani telefon i dowód rozmowy z dnia 5.12.2019, a ja smsa od żony z tego samego dnia z datą i godziną wizyty. Pani oznajmiła ze jest tylko człowiekiem i może zaproponować wizytę za kolejne 2 miesiące. Rok wcześniej Żona nie została przyjęta z bólem mimo tego iż byliśmy stałymi pacjentami...NIE POLECAM...

Jestem bardzo zadowolona z wizyt u Pani doktor. Uczciwie zostałam poinformowana o przebiegu leczenia i kosztach. Odzyskałam piękny uśmiech . Dziękuję.

Bardzo kiepski lekarz. Miałam usuwanego zęba. Usunięcie trwało prawie 3h myślałam że zejde na tym fotelu. Później wszystko strasznie się papralo okazało się ze nie wszystko zostało usunięte. Recepta wypisana w jakiś Końskich dawkach. Wszystko spucho i walka prze kolejne miesiące z bólem. Szczerze NIE POLECAM!

Bardzo kiepski lekarz.
Wszystko spucho i walka prze kolejne miesiące z bólem.
Szczerze NIE POLECAM!

Cudowny lekarz. Kobieta z sercem na dloni. Bardzo dba o pacjenta. Wszystko szczegolowo tlumaczy. Polecam!