lek. dent. Katarzyna Dąbrowska

3,7

Jestem bardzo zadowolona z wizyt u Pani doktor. Uczciwie zostałam poinformowana o przebiegu leczenia i kosztach. Odzyskałam piękny uśmiech . Dziękuję.

Bardzo kiepski lekarz. Miałam usuwanego zęba. Usunięcie trwało prawie 3h myślałam że zejde na tym fotelu. Później wszystko strasznie się papralo okazało się ze nie wszystko zostało usunięte. Recepta wypisana w jakiś Końskich dawkach. Wszystko spucho i walka prze kolejne miesiące z bólem. Szczerze NIE POLECAM!

Bardzo kiepski lekarz.
Wszystko spucho i walka prze kolejne miesiące z bólem.
Szczerze NIE POLECAM!

Cudowny lekarz. Kobieta z sercem na dloni. Bardzo dba o pacjenta. Wszystko szczegolowo tlumaczy. Polecam!