lekarz Katarzyna Diedtrich

3,3
3,6
3,7
3,6

Podczas wystąpienia rożnych incydentów zachowania dziecka w domu powinien byc kontakt z lekarzem,tym bardziej kiedy dziecko przyjmuje silne leki. Dobry lekarz powinien podać swój numer telefonu,gdyż ważny jest kontakt miedzy rodzicami dziecka a lekarzem.Dla tej pani najwidoczniej nie jest ważne życie pacjentów. NIE POLECAM!!!!

Kompetentna, szczerze polecam, miła zadaje dużo pytań, aby rozwiązać problem, chce pomóc, do tego zawsze zorganizowana i punktualna. Podchodzi z życzliwością do pacjenta. Mi pomogła skutecznie. Pani Diedtrich to dobry lekarz.

Moim zdaniem poświęca dużo czasu zawsze i to KAŻDEMU pacjentowi. Kompletnie nie rozumiem opinii powyżej, chyba rozmawiamy o zupełnie innym lekarzu

Zdecydowanie polecam! Kompetentna, miła. Potrafi nawiązać świetny kontakt z pacjentem, świetne podejście do dzieci

Bradzo kompetentna. Zainteresowana pomocą a nie tylko zapisaniem kolejnych leków. Polecam

nie polecam- stawia diagnozy na potrzeby rodziców nie zależy na rozwiązaniu prawdziwego problemu

nie polecam. nie poświęca odpowiednio dużo czasu pacjentowi.!

nie polecam. nie poświęca odpowiednio dużo czasu pacjentowi.!

Wciąż poszukujesz "Psychiatra dziecięcy Bydgoszcz"?

Paweł Radziejewski

Psychiatra dziecięcy