lekarz Katarzyna Diedtrich

Psychiatra dziecięcy

Bardzo Kompetenta osoba na właściwym miejscu dużo czasu poświęca dziecku wnikliwa opanowana spokojna i ostrożna w lekach praca na minimalnych dawkach tłumaczy o skutkach ubocznych i często zaleca farmakologię z terapia

Moje dziecko jest pod opieką pani doktor od trzech lat. Pani dr Diedtrich jest osobą niezwykle ciepłą i życzliwą, potrafiącą cierpliwie słuchać. Zależy jej na dobru pacjenta i cieszy ją każda poprawa jego stanu zdrowia. Poza pacjentem wspiera również rodziców, w często niełatwym procesie leczenia dziecka. Wizyty odbywają się o czasie, w bardzo przyjaznych warunkach. Polecam serdecznie!

Jedna osoba dodała kilka słabych opinii, żeby zaniżyć średnia. Przykre. Bardzo miła pani doktor, zadaje dużo pytań, dopytuje, żeby znaleźć problem i postawić diagnozę. Wizyty odbywają się punktualnie, poświęca godzinę na wizytę i nie skraca czasu. Jestem bardzo zadowolona.

Kategorycznie odradzam wizyt u tej Pani doktor. Na pierwszej wizycie wystawiła złą diagnozę i faszerowała moją córkę lekami na schizofrenię przez 8 miesięcy. Dziecko się źle czuło, a ona zwiększała dawki po których córka gorzej się czuła i do tego przytyła 20 kilo i nabawiła się rozstępów na całym ciele. Po zmianie lekarza okazało się, że córka ma silną depresję i nerwicę natręctw, którą stwierdzono po tym jak została pilnie skierowana w złym stanie do szpitala na leczenie. Polecam Panią dr M. Dąbkowską jest lekarzem z powołania.

niekompetentny lekarz Konował ,stawia diagnozy na potrzeby rodziców ,Najgorszy lekarz psychiatra jakiego znam.Przykro mi, że muszę potwierdzić negatywne opinie, ale tak, zdecydowanie odradzam.

Lekarz godny polecenia zarówno dla dzieci, jak i osób dorosłych. Podchodzi indywidualnie do pacjenta, cierpliwie tłumaczy kwestie związane z leczeniem. Mi pomogła bardzo, a byłam wrakiem człowieka. Polecam

Widać brak wiedzy, myli się i często nie umie dopowiedzieć na proste pytania. Nieprzyjemna i brak kontaktu z dzieckiem. sztuczna uprzejmość. Nie polecam.

Podczas wystąpienia rożnych incydentów zachowania dziecka w domu powinien byc kontakt z lekarzem,tym bardziej kiedy dziecko przyjmuje silne leki. Dobry lekarz powinien podać swój numer telefonu,gdyż ważny jest kontakt miedzy rodzicami dziecka a lekarzem.Dla tej pani najwidoczniej nie jest ważne życie pacjentów. NIE POLECAM!!!!

Kompetentna, szczerze polecam, miła zadaje dużo pytań, aby rozwiązać problem, chce pomóc, do tego zawsze zorganizowana i punktualna. Podchodzi z życzliwością do pacjenta. Mi pomogła skutecznie. Pani Diedtrich to dobry lekarz.

nie polecam- stawia diagnozy na potrzeby rodziców nie zależy na rozwiązaniu prawdziwego problemu