lekarz Katarzyna Domagała-Pękalska

Radiolog

Polecam dr Pękalską z powodu znajomości swojego zawodu, byłam z synkiem na Hirszfelda 16....kobieta bardzo cierpliwa, wysłucha rodzica, ma podejście do dziecka...bardzo uprzejma....nie spotkałam się z tak miłym lekarzem .

Lekarz bardzo miły, sympatyczny i rzeczowy. Wyjaśniła dokładnie co dolega synowi, dlaczego cierpi . Pierwszy tak konkretny lekarz znający się na swoim fachu. Polecam!

Pani Doktor omowila konkretnie i dokladnie co i jak.......udzieliła dalszych wskazówek..... W razie problemow napewno wrócę na dalsze konsultacje.

Nowoczesny sprzet w gabinecie!POLECAM !!! bylam wczoraj z synkiem super podejscie lekarza do dziecka. POLECAM drogie mamy

Serdecznie polecam za fachowe podejście, życzliwość, bez zbędnego naciągania i wymyślania. Szybko, sprawnie i rzeczowo :)

Wciąż poszukujesz "Radiolog Wrocław"?

MEDIX I
Grabiszyńska 37/39