Lekarze Radiolog Wrocław

lekarz Beata Szczepińska

lekarz Beata Szczepińska

Szczepińska Beata, lek. med. radiolog
Wrocław

Jestem pod ogromnym wrażeniem Pani Doktor , nie tylko świetny fachowiec z dużą wiedzą, ale również cudowna , empatyczna, ciepła osoba. Jeszcze raz dziękuję Pani Doktor. Marta.W.
Opinia dodana przez: Marta
                                       lekarz Jolanta Fornalczyk-Krizar

lekarz Jolanta Fornalczyk-Krizar

Radiolog

Karłowickie Centrum Medyczne "KAR-MED"Sp z o.o.
ulica Bończyka 20
51-138 Wrocław

Bardzo cierpliwa, kompetentna i ciepła kobieta. Świetny lekarz, oby takich więcej. Kultura osobista na bardzo wysokim poziomie. Dokładnie tłumaczy, ma wielką cierpliwość dla starszych pacjentów. Moja mama była nią zachwycona.
Opinia dodana przez: Dorota
                                       dr n. med. Katarzyna Dubińska

dr n. med. Katarzyna Dubińska

Radiolog, Specjalista USG

Premium Clinic Wrocław
Podwale 82, wejście OVO Apartamenty, Wrocław
50-414 Wrocław

Znasz tego lekarza? Podziel sie opinią z innymi. DODAJ OPINIĘ

Magdalena Śliwińska

Medix
53-413 Wrocław

Wizyta skuteczna i profesjonalna przeprowadzona w miłej atmosferze. Widać, że Pani doktor stara się pomóc, do tego na plus szczegółowe tłumaczenie podczas badania USG. Polecam.

lekarz Małgorzata Drozd

53-501 Wrocław

pani doktor super wszystko wyjaśniła ,naprawdę bardzo miły lekarz. wszystko pokazała i bardzo jasno wytłumaczyła. Polecam. Jestem bardzo zadowolona z wizyty

dr n. med. Joanna Słonina

Ginemedica
ul. Krawiecka 1
50-148 Wrocław

Super przychodnia i Super Specjalistka!!!Gabinet wyposażony w sprzęt najwyższej klasy. Niesamowicie przyjazna i ciepła atmosfera.Pani Dr ma "”złote ręce” Ela

Maciej Róg-Malinowski

53-501 Wrocław

Profesjonalnie i w przyjaznej atmosferze wykonane USG przepływowe. Otrzymałam poradę co do dalszej diagnostyki. Polecam Pana doktoraRóg-Malinowskiego . doktor kompetentny i bardzo bardzo dokładny, profesjonalista.
Opinia dodana przez: Joasia

lekarz Katarzyna Domagała-Pękalska

Pawia 20/16
52-235 Wrocław

Lekarz bardzo profesjonalny, pomocny, no i oczywiście diagnoza konkretna. Bardzo dziękujemy i oczywiście polecamy - rodzice małego Kacperka.
Opinia dodana przez: Asia

lekarz Stanisław Drelichowski

Chirurg ogólny, Radiolog

Mińska 6
54-610 Wrocław

Pan dr Stanisław Drelichowski to przede wszystkim wspaniały człowiek i doskonały fachowiec w swojej dziedzinie, który wyleczyl mnie z głębokiej zakrzepicy kończyny górnej, za co jestem bardzo wdzięczny i ciesze sie bardzo, że trafiłem do tego lekarza. Tak więc zdecydowanie polecam tego Pana wszystkim, którzy do niego trafią w przyszłości lub wahają się w wyborze do kogo się zgłosić, gdyż jego wiedza i podejście do tematu są bezcenne.
Opinia dodana przez: paffeu600

dr n. med. Przemysław Jaźwiec

Lecznictwo Szpitalne 4WSKzP
ulica Weigla 5
50-981 Wrocław

Doktor Przemysław Jaźwiec to bardzo miły, kompetentny lekarz. Z tak serdecznym, miłym i kulturalnym lekarzem się jeszcze nie spotkałam a w ostatnich latach odwiedzam ich sporo . Pan doktor nie tylko jest super specjalistą w swojej dziedzinie ale także wrażliwym, wyrozumiałym i ciepłym człowiekiem. Nie wyobrażam sobie robienia badań u kogoś innego. Szkoda, że nie można klonować ludzi, bo przydałoby się więcej takich lekarzy. Bardzo bardzo polecam :-)
Opinia dodana przez: Urszula

lekarz Małgorzata Zierkiewicz

53-501 Wrocław

Wizyta odbyła się szybko ,sprawnie o czasie. Miła obsługa w recepcji. Pani Doktor b. mila. kompetentna i empatyczna. Otrzymałam poradę i leczenie.
Opinia dodana przez: Dorota

lekarz Marcin Miś

ul. gen. Romualda Traugutta 132/36
50-420 Wrocław

Jestem wdzięczna doktorowi za uratowanie życia. Zabieg się udał czuję się dobrze. Doktor jest godny polecenia
Opinia dodana przez: Małgorzata

lekarz Jacek Filarski

Euromedic Dolnośląskie Centrum Medyczne
ulica Traugutta 116/118
50-420 Wrocław

Pan Doktor jest bardzo rzeczowy w swoich opisach .Dokladnie i w sposób bardzo przystępny dla Pacjenta opisuje problem .Stawia bardzo trafne diagnozy . Niezwykle ciepły ,cierpliwy i otwarty na drugiego człowieka .
Opinia dodana przez: Iga

dr n. med. Ewa Nienartowicz

Gabinet Lekarski
50-417 Wrocław

R E W E L A C J A, ponieważ: 1. Bardzo dokładne badania! 2. Bardzo szerokie i analityczne spojrzenie na problem! 3. Dokładne i rzeczowe zalecenia co do dalszej diagnozy, leczenia! 4. Wspaniałe podejście do pacjenta! POLECAM konsultacje u PANI DOKTOR, bo widzi na "obrazach medycznych" to czego inni nie widzą, analizuje tak jak inni nie analizują!
Opinia dodana przez: EK

Barbara Winkler-Spytkowska

Radiolog, Laryngolog

52-425 Wrocław

Wspaniały czlowiek, wspaniała Pani doktor, prawdziwy specjalista w dziedzinie onkologii głowy i szyji, profesjonalnie podchodzi do chorego, jestem wyleczona 15 lat po nowotworze złośliwym gardła. Polecam z całego serce Panią doktor.
Opinia dodana przez: Gość

dr n. med. Alaa Hilles

54-206 Wrocław

Ambitny,konkretny,poważny tylko może trochę więcej uśmiechu w kierunku pacjentana ....to bardziej pomaga w tym zawodzie panie doktorze,wowczas pacjent obdarzy większym zaufaniem lekarza.poza tym ok
Opinia dodana przez: HANA

lekarz Tadeusz Śliwiński

53-501 Wrocław

Z czystym sumieniem polecam Pana Tadeusza. Rozwiał moje wszystkie wątpliwości. Kompetentny Lekarz - rzadko spotyka się lekarza z tak wielkim sercem do pacjenta i z takim zaangażowaniem do pracy. Polecam z całego serca doktora Tadeusza Śliwińskiego

dr n. med. Józef Wawro

Radiolog, RTG

MAMA i Ja
Rajska
Wrocław

Polecam :)Bardzo miły lekarz i świetny specjalista

Karol Całka

Orzechowa 60 lok. 25
50-540 Wrocław

Polecam tego radiologa jest kompetentny i uprzejmy.

Anna Modrakowska

CM KRZYWOUSTEGO
ul. Bolesława Krzywoustego 290
51-312 Wrocław

Pierwszy raz spotkałam się z tak dokładnym i sumiennym lekarzem. USG tarczycy przeprowadzone kompleksowo - bardzo starannie, bez pośpiechu. Pani Doktor jako jedna z nielicznych zainteresowała się moimi zmianami i znalazła ich przyczynę (poprzedni dwaj lekarze nie podjęli nawet tematu). Po badaniu bardzo rzeczowo wszystko wytłumaczyła, dała jasne instrukcje co robić dalej. Wrócę do niej na pewno
Opinia dodana przez: Irena