Filtruj terminy

Radiolog Wrocław

Radiolog Wrocław lekarz Jolanta Fornalczyk-Krizar

Karłowickie Centrum Medyczne "KAR-MED"Sp z o.o.
ulica Bończyka 20
51-138 Wrocław

Bardzo cierpliwa, kompetentna i ciepła kobieta. Świetny lekarz, oby takich więcej. Kultura osobista na bardzo wysokim poziomie. Dokładnie tłumaczy, ma wielką cierpliwość dla starszych pacjentów. Moja mama była nią zachwycona.
Radiolog Wrocław lekarz Beata Szczepińska

Szczepińska Beata, lek. med. radiolog

Wrocław

Pani doktor Szczepińska to bardzo doświadczony lekarz!!! Poza tym normalny człowiek z którym można normalnie porozmawiać! Odpowiada na wszystkie pytania! Szuka dobrych rozwiązań dla pacjenta!!Polecam!!!!

Pawia 20/16
52-235 Wrocław

Lekarz bardzo profesjonalny, pomocny, no i oczywiście diagnoza konkretna. Bardzo dziękujemy i oczywiście polecamy - rodzice małego Kacperka.
Opinia dodana przez: Asia

MEDIX I
Grabiszyńska 37/39
53-501 Wrocław

Wizyta odbyła się szybko ,sprawnie o czasie. Miła obsługa w recepcji. Pani Doktor b. mila. kompetentna i empatyczna. Otrzymałam poradę i leczenie.

Lecznictwo Szpitalne 4WSKzP
ulica Weigla 5
50-981 Wrocław

Doktor Przemysław Jaźwiec to bardzo miły, kompetentny lekarz.
Z tak serdecznym, miłym i kulturalnym lekarzem się jeszcze nie spotkałam a w ostatnich latach odwiedzam ich sporo . Pan doktor nie tylko jest super specjalistą w swojej dziedzinie ale także wrażliwym, wyrozumiałym i ciepłym człowiekiem. Nie wyobrażam sobie robienia badań u kogoś innego. Szkoda, że nie można klonować ludzi, bo przydałoby się więcej takich lekarzy.
Bardzo bardzo polecam :-)
Opinia dodana przez: Urszula

Euromedic Dolnośląskie Centrum Medyczne
ulica Traugutta 116/118
50-420 Wrocław

Pan Doktor jest bardzo rzeczowy w swoich opisach .Dokladnie i w sposób bardzo przystępny dla Pacjenta opisuje problem .Stawia bardzo trafne diagnozy .
Niezwykle ciepły ,cierpliwy i otwarty na drugiego człowieka .
Opinia dodana przez: Iga

Gabinet Lekarski

50-417 Wrocław

R E W E L A C J A, ponieważ: 1. Bardzo dokładne badania! 2. Bardzo szerokie i analityczne spojrzenie na problem! 3. Dokładne i rzeczowe zalecenia co do dalszej diagnozy, leczenia! 4. Wspaniałe podejście do pacjenta! POLECAM konsultacje u PANI DOKTOR, bo widzi na "obrazach medycznych" to czego inni nie widzą, analizuje tak jak inni nie analizują!
Opinia dodana przez: EK

Ginemedica
ul. Krawiecka 1
50-148 Wrocław

Super przychodnia i Super Specjalistka!!!Gabinet wyposażony w sprzęt najwyższej klasy. Niesamowicie przyjazna i ciepła atmosfera.Pani Dr ma "”złote ręce” Ela

Gabinet lekarski

53-501 Wrocław

Profesjonalnie i w przyjaznej atmosferze wykonane USG przepływowe. Otrzymałam poradę co do dalszej diagnostyki. Polecam Pana doktoraRóg-Malinowskiego . doktor kompetentny i bardzo bardzo dokładny, profesjonalista.
Opinia dodana przez: Joasia

Medix

53-413 Wrocław

To już moja kolejna wizyta u pani dr Śliwińskiej . Jest to lekarz radiolog z powołania. Kompetentny, rzeczowy, świetny specjalista. Otwarta na pacjenta, z wielką cierpliwością odpowiada na wszystkie moje pytania.Serdecznie polecam !

Radiolodzy w Wrocławiu