Filtruj terminy

Wrocław Radiolog lekarz Beata Szczepińska

lekarz Beata Szczepińska

Szczepińska Beata, lek. med. radiolog

Wrocław

bardzo miła atmosfera, wyjątkowo przyjazny lekarz radiolog i sprawne rozpoznanie moich dolegliwości.
Wrocław Radiolog lekarz Jolanta Fornalczyk-Krizar

lekarz Jolanta Fornalczyk-Krizar

Radiolog

Karłowickie Centrum Medyczne "KAR-MED"Sp z o.o.
ulica Bończyka 20
51-138 Wrocław

Bardzo cierpliwa, kompetentna i ciepła kobieta. Świetny lekarz, oby takich więcej. Kultura osobista na bardzo wysokim poziomie. Dokładnie tłumaczy, ma wielką cierpliwość dla starszych pacjentów. Moja mama była nią zachwycona.
Opinia dodana przez: Dorota

lekarz Tadeusz Śliwiński

MEDIX I
Grabiszyńska 37/39
53-501 Wrocław

Jestem pacjentką doktora Śliwińskiego od kilku lat. Jest bardzo dobrym fachowcem i dużo mu zawdzięczam. Jest lekarzem dokładnym, dociekliwym, a jako człowiek jest bardzo miły i życzliwy. Nie ogranicza się tylko do rutynowego wykonania badania, ale również rozmawia na temat historii choroby, pyta o wyniki innych badań i zabiegów. Wolę zapisać się na wizytę u doktora, bo mam pewność że badanie będzie wykonane starannie i w przyjaznej atmosferze. Dzięki staranności ...

Magdalena Śliwińska

Medix

53-413 Wrocław

Pani Doktor bardzo rzeczowa,empatyczna, pełna profesjonalizmu.Wizyta bez pośpiechu,punktualnie.Zdecydowanie polecam.

dr n. med. Joanna Słonina

Ginemedica
ul. Krawiecka 1
50-148 Wrocław

Super przychodnia i Super Specjalistka!!!Gabinet wyposażony w sprzęt najwyższej klasy. Niesamowicie przyjazna i ciepła atmosfera.Pani Dr ma "”złote ręce” Ela

Maciej Róg-Malinowski

Gabinet lekarski

53-501 Wrocław

Profesjonalnie i w przyjaznej atmosferze wykonane USG przepływowe. Otrzymałam poradę co do dalszej diagnostyki. Polecam Pana doktoraRóg-Malinowskiego . doktor kompetentny i bardzo bardzo dokładny, profesjonalista.
Opinia dodana przez: Joasia

lekarz Małgorzata Drozd

MEDIX I
Grabiszyńska 37/39
53-501 Wrocław

Bardzo rzetelny specjalista. Pani doktor wszystko wyjaśniła podczas diagnozy usg. W sposób przystępny i zrozumiały wyjaśniła mi co i jak. Jestem bardzo zadowolona z przebiegu wizyty.

Barbara Winkler-Spytkowska

Radiolog, Laryngolog

Gabinet lekarski

52-425 Wrocław

Wspaniały czlowiek, wspaniała Pani doktor, prawdziwy specjalista w dziedzinie onkologii głowy i szyji, profesjonalnie podchodzi do chorego, jestem wyleczona 15 lat po nowotworze złośliwym gardła. Polecam z całego serce Panią doktor.
Opinia dodana przez: Gość

lekarz Katarzyna Domagała-Pękalska

Pawia 20/16
52-235 Wrocław

Lekarz bardzo profesjonalny, pomocny, no i oczywiście diagnoza konkretna. Bardzo dziękujemy i oczywiście polecamy - rodzice małego Kacperka.
Opinia dodana przez: Asia

lekarz Stanisław Drelichowski

USG, Radiolog

Mińska 6
54-610 Wrocław

Pan dr Stanisław Drelichowski to przede wszystkim wspaniały człowiek i doskonały fachowiec w swojej dziedzinie, który wyleczyl mnie z głębokiej zakrzepicy kończyny górnej, za co jestem bardzo wdzięczny i ciesze sie bardzo, że trafiłem do tego lekarza. Tak więc zdecydowanie polecam tego Pana wszystkim, którzy do niego trafią w przyszłości lub wahają się w wyborze do kogo się zgłosić, gdyż jego wiedza i podejście do tematu są bezcenne.
Opinia dodana przez: paffeu600

Radiolodzy w Wrocławiu