Podstawy wiedzy z zakresu psychologii i psychoterapii zdobyłam podczas studiów magisterskich na Uniwersytecie Łódzkim, a posiadane umiejętności doskonaliłam i rozwijałam podczas kursów specjalistycznych na dwóch prestiżowych, amerykańskich uczelniach - Northwestern University oraz Michigan University, a także w Polskim Instytucie Ericksonowskim oraz Centrum Terapii Krótkoterminowej Skoncentrowanej na Rozwiązaniu. Moja praca podlega stałej superwizji. Doświadczenie terapeutyczne zdobywałam pr...

Zgłosiliśmy się do p. Kasi z problemami małżeńskimi. Wydawało nam się, że już nic nie da się zrobić. Okazało się, że nic bardziej mylnego i wszystko da się naprawić, trzeba tylko trafić na specjalistę, który pomoże to wszystko wyprostować. Dzięki p. Kasi nasze życie wygląda teraz zupełnie inaczej.

Od jakiegoś czasu spotykam się z Panią Kasią. Niezwykle profesjonalna i życzliwa osoba. Zawsze znajdzie czas, doradzi, pomoże spojrzeć na problem z zupełnie innej perspektywy. Z całą pewnością jeszcze nie raz trafię do niej na "kozetkę".

Doskonały specjalista, a przede wszystkim bardzo skuteczny. Trafiłam do pani Kasi, ponieważ nie potrafiłam sobie poradzić ze sobą po trudnym rozstaniu. Po kilku spotkaniach nie tylko czułam się lepiej, ale inaczej potrafiłam spojrzeć również na swoją przyszłość.

Wciąż poszukujesz "Terapeuta Łódź"?

Gabinet psychoterapeutyczny Magdalena Gruda-Kiełbik
Daszyńskiego 7 m 22