lek. dent. Katarzyna Godlewska

Pani Doktor już od wielu lat prowadzi moje leczenie. Z dużą starannością i zaangażowaniem dba o moje zęby. Ze względu na pewne niestandardowości mojego życia i zużywanie zębów bardziej niż inni, Pani Doktor zawsze podejmuje dla mnie najlepsze decyzje i wyjaśnia dlaczego tak, a nie inaczej postępuje i co będzie najlepsze. Dzięki Pani Doktor nadal mogę uśmiechać się "pełną gębą". Ponadto Pani Doktor jest po prostu miłą, wrażliwą i uśmiechniętą Osobą. Czas na fotelu jest zawsze bezstresowy, bezbólowy i mimo, że kojarzy się słabo, to jest zawsze z sukcesem.