lekarz Katarzyna Gorzelnik

Ginekolog

3,7

Lekarz godny polecenia! Bardzo cierpliwa, dokładna. Odpowiada rzeczowo na każde zadane pytanie. Miła i sympatyczna osoba.

Uśmiechnięta i kompetentna Pani doktor, serdecznie polecam w szczególności kobietom w ciąży. Poszłam za radą koleżanki i zdecydowałam się prowadzić u Pani doktor ciążę, przy okazji pani doktor okazała się specjalistą od USG. Dziś jestem szczęśliwą mamą, wizyty u Pani doktor wspominam bardzo dobrze.

Byłam u Pani doktor na USG, niesympatyczna, burczała coś pod nosem a wynik oceny połówkowej sama musiałam rozszyfrować w domu, bo od lekarza nic się nie dowiedziałam. Stracone 250 zł , nie polecam.