lekarz Katarzyna Hanak

2,7
2,9
2,7
2,6

Kompetentna lekarka, konkretna, zabieg przeprowadzony wzorowo, bez komplikacji, w milej atmosferze. Polecam!

Nie wiem kto pisał komentarzy chwalące tego lekarza, ale moim zdaniem są one nie trafne. Otóż Szanowna Pani doktor, nawet paluszkiem nie kiwnęła aby udzielić pomocy, kiwnęła natomiast aby opuścić gabinet. Twierdząc uporczywie że pacjentowi nic nie dolega, gdy pacjent skarżył się na bardzo uciążliwy ból, na dodatek nie chciała do końca wysłuchać. Także nie polecam. Radze szukać innych uprzejmych osób wykonywających swój zawód z powołania. A nie jak to wygląda w tym przypadku z musu. Zauważam że pozytywne opinie dotyczą prywatnych wizyt.

Pani doktor nie udzieliła mi żadnej pomocy mimo, że nie potrafiłam wytrzymać z powodu bólu oka. Bylam u niej dwa razy ze skierowaniem a pani doktor nawet nie spojrzała na mój problem i kazała jechać do domu. Powiedziała, że tego bólu się w żaden sposób nie leczy. (pojechałam do innego okulisty i okazało się, że jednak można ten ból wyleczyć). Nie polecam tej pani. Była bardzo nieprzyjemna w obyciu. Widać, że jak się dużo zarabia to się już ma pacjentów w czterech literach. W przypadku tej pani to się sprawdza. Radze pójść do innego okulisty.

Pani doktor podczas dyzuru w szpitalu nie udzielila mi pomocy. Stwierdzila, ze musze udac sie do mojego okulisty (ktory byl na urlopie). Byla nieuprzejma i niesymatyczna. Wedlug mnie nie zasluguje na miano lekarza. Jezeli nie lubi tego co robi, to lepiej niech zmieni zawod!

zmieniłam okulistę przez przypadek, ale cóż to była zmiana na lepsze

zmieniłam okulistę przez przypadek, ale cóż to była zmiana na lepsze

Bardzo miła i sympatyczna okulistka. Wyczerpująco tłumaczy chorobę, możliwe przyczyny choroby oraz dlaczego wybiera takie sposoby leczenia a nie inne. Leczymy się u pani lekarz całą rodziną i nikt jeszcze nigdy nie miał zastrzeżeń co do wykonywania jej pracy. Leczy bardzo skutecznie. Gorąco polecam i życzę wszystkim takich okulistów!

Nie polecam nikomu. Panie doktor jest osobą nie miłą, wywyższającą się.

Nie polecam nikomu. Panie doktor jest osobą nie miłą, wywyższającą się.